identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

FOTOSEL EUROPE S.R.L.

CAEN 4674 — Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
CUI 46470450J40/13468/2022Plătitor TVA din 2022RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
6,75mil lei
▲ 100,6% vs. 2024
Profit net · 2025
−446mii lei
▼ 38.960,8% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, FOTOSEL EUROPE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.748.323 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 100,6%. Rezultatul net a fost o pierdere de 445.733 lei. Datoriile totale au crescut cu 122,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de atenție
  • Sediu supra-populat — La această adresă sunt înregistrate 107 firme — de regulă un sediu profesional sau un serviciu de domiciliere.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-445.733 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46470450
Nr. Reg. Comerțului
J40/13468/2022 · EUID ROONRC.J40/13468/2022
Cod CAEN
4674 — Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4684. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-07-14 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. TELEAJEN, NR.33 · 107 firme aici
Cod poștal
21465
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
6.748.323 lei
▲ 100,6%
Profit net
-445.733 lei
▼ 38.960,8%
Datorii
492.385 lei
▲ 122,8%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.411.561 lei2024: 3.364.313 lei2025: 6.748.323 lei6,75 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 6.850 lei2024: 1.147 lei2025: -445.733 lei−446 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-6,6%
Creștere CA an/an
+100,6%
CA / salariat
3.374.162 lei
Datorii / active
25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-30,1%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+248,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20256.748.323 lei-445.733 lei492.385 lei1.974.571 lei1.482.186 lei2
20243.364.313 lei1.147 lei220.969 lei2.148.888 lei1.927.919 lei1
20231.411.561 lei6.850 lei148.491 lei2.075.263 lei1.926.772 lei2
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
GREEN INVESTMENTS EUROPE S.R.L.47171040în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · Municipiul București

AS
A&D SANITARE CONCEPT S.R.L.
CUI 42356632 · Sector 2 Mun. Bucureşti
BC
BIOFIRE CONCEPT S.R.L.
CUI 42166662 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AG
AVANTSYS GREEN ENERGY RO S.R.L.
CUI 36822401 · Sector 2 Mun. Bucureşti
TC
TRIAS CONCEPT S.R.L.
CUI 36185074 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SE
SOUTH EASTERN HOUSE TECHNICS S.R.L.
CUI 25684346 · Sector 2 Mun. Bucureşti
GC
GABEL CONSULTING & SERVICES SRL
CUI 22175828 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FOTOSEL EUROPE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →