identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

AMO FLAME INVEST S.R.L.

CAEN 1392 — Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
CUI 46559818J33/1498/2022Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
208mii lei
▲ 16,2% vs. 2023
Profit net · 2024
32mii lei
▼ 9,6% vs. 2023
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2023
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2024, AMO FLAME INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 207.695 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 16,2%. Rezultatul net a fost un profit de 32.244 lei. Datoriile totale au scăzut cu 35,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46559818
Nr. Reg. Comerțului
J33/1498/2022 · EUID ROONRC.J33/1498/2022
Cod CAEN
1392 — Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-07-28 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Sat Bosanci Com. Bosanci
Adresă
JUD. SUCEAVA, SAT BOSANCI COM. BOSANCI, STR. SUCEVEI, NR.77-79 · 2 firme aici
Cod poștal
727045
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2024)
207.695 lei
▲ 16,2%
Profit net
32.244 lei
▼ 9,6%
Datorii
34.032 lei
▼ 35,7%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 12.342 lei2023: 178.798 lei2024: 207.695 lei208 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 5.389 lei2023: 35.681 lei2024: 32.244 lei32 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 02023: 22024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
15,5%
Creștere CA an/an
+16,2%
CA / salariat
207.695 lei
Datorii / active
50%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
96,4%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024207.695 lei32.244 lei34.032 lei67.476 lei33.444 lei1
2023178.798 lei35.681 lei52.922 lei87.412 lei34.490 lei2
202212.342 lei5.389 lei51.943 lei58.332 lei6.389 lei0

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

MC
MHM CARS S.R.L.
CUI 50352100 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) · Suceava

SM
SEPHORA MOB S.R.L.
CUI 49520685 · Mun. Suceava
BF
BEST FOR CHILDREN S.R.L.
CUI 47472239 · Mun. Rădăuţi
ŞA
ŞTEFYMAR - ANDRYTEX S.R.L.
CUI 43642578 · Sat Satu Mare Com. Satu Mare
RT
RURAL TOUR S.R.L.
CUI 39616457 · Sat Dolheştii Mici Com. Dolheşti
ÎV
ÎMBRĂCAT VOLANE S.R.L.
CUI 38568521 · Mun. Suceava
WE
WEFTMIND SRL
CUI 37755033 · Sat Comăneşti Com. Comăneşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
AMO FLAME INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →