identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

GVG CICIO S.R.L.

CAEN 1610 — Tăierea și rindeluirea lemnului
CUI 46582586J30/855/2022Neplătitor TVAVerificat ANAF 03.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2023 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
80mii lei
▼ 17,1% vs. 2024
Profit net · 2025
6.483lei
▲ 39,6% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
4ani
din 2022
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

GVG CICIO S.R.L. (CUI 46582586, nr. J30/855/2022) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Negrești-Oaș, județul Satu Mare, înființată în 2022. Activitatea principală: tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN 1610). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 80 mii lei și 2 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2025, GVG CICIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 80.032 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 17,1%. Rezultatul net a fost un profit de 6.483 lei. Datoriile totale au crescut cu 171,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46582586
Nr. Reg. Comerțului
J30/855/2022 · EUID ROONRC.J30/855/2022
Cod CAEN
1610 — Tăierea și rindeluirea lemnului
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 1611, 1612. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-08-02 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Negreşti Oaş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Orş. Negreşti-Oaş
Adresă
JUD. SATU MARE, ORŞ. NEGREŞTI-OAŞ, STR. POPEŞTI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
445200
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. MOLEMBEC S.R.L. · 34 m · CAEN 4120
  2. NICO & POP SRL · 40 m · CAEN 3831
  3. TECH OAS S.R.L. · 52 m · CAEN 4120
  4. EDANKA YACHT S.R.L. · 69 m · CAEN 3012
  5. ENJOY WOOD OAK S.R.L. · 80 m · CAEN 4120
  6. ZIAVA S.R.L. · 123 m · CAEN 7311 · +1 firme la aceeași adresă
  7. INTERNATIONAL NEGRESTI OAŞ S.R.L. · 143 m · CAEN 3100
  8. ATELIER LAURUS DESIGN S.R.L. · 147 m · CAEN 1413

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

4 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202580 mii lei▼ 17,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
24 mii48 mii72 mii97 mii2023 · cifră de afaceri: 85.900 lei2023 · profit net: 23.851 lei20232024 · cifră de afaceri: 96.590 lei2024 · profit net: 4.644 lei20242025 · cifră de afaceri: 80.032 lei80 mii2025 · profit net: 6.483 lei2025
Salariați
2▲ 100,0%
20232025
Datorii totale
85 mii lei▲ 171,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 1610 · 902 firme · mai sus decât 30% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Satu Mare · mai sus decât 26% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
8,1% marjă · mai sus decât 72% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
8,1%
Creștere CA an/an
-17,1%
CA / salariat
40.016 lei
Datorii / active
71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
18,4%
Grad de îndatorare
71%
Angajați, în timp
1 → 2 (2022–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202580.032−17,1%6.483+39,6%8,1%85.207120.42135.2142
202496.590+12,4%4.644−80,5%4,8%31.366260.06528.7311
202385.90023.85127,8%7.965232.02024.0871
Încă 1 an de istoric (2022–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Tăierea și rindeluirea lemnului · Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre GVG CICIO S.R.L.

Este GVG CICIO S.R.L. o firmă activă?

Da. GVG CICIO S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este GVG CICIO S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, GVG CICIO S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 03.11.2026).

Ce cifră de afaceri are GVG CICIO S.R.L.?

În 2025, GVG CICIO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 80.032 lei, în scădere cu 17,1% față de 2024, și un profit net de 6.483 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are GVG CICIO S.R.L.?

În 2025, GVG CICIO S.R.L. a raportat un număr mediu de 2 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este GVG CICIO S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care GVG CICIO S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 30.09.2026.

Are GVG CICIO S.R.L. datorii la ANAF?

GVG CICIO S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul GVG CICIO S.R.L.?

Sediul social declarat al GVG CICIO S.R.L. este în JUD. SATU MARE, ORŞ. NEGREŞTI-OAŞ, STR. POPEŞTI.

Ce activitate are GVG CICIO S.R.L.?

Activitatea principală declarată a GVG CICIO S.R.L. este „Tăierea și rindeluirea lemnului” (cod CAEN 1610).

Când a fost înființată GVG CICIO S.R.L.?

GVG CICIO S.R.L. a fost înregistrată pe 02.08.2022, cu numărul de ordine în registrul comerțului J30/855/2022.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GVG CICIO S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala