identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

VSM TRUCK INTACKT S.R.L.

CAEN 4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
CUI 46622389J2022001504022Plătitor TVA din 2022TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
682mii lei
▼ 1,6% vs. 2024
Profit net · 2025
33mii lei
▲ 461,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, VSM TRUCK INTACKT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 682.445 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 1,6%. Rezultatul net a fost un profit de 32.976 lei. Datoriile totale au scăzut cu 12,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46622389
Nr. Reg. Comerțului
J2022001504022 · EUID ROONRC.J2022001504022
Cod CAEN
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-08-09 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARAD
Localitate
Mun. Arad
Adresă
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. VIŞINULUI, NR.70 · 5 firme aici
Cod poștal
310197
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
682.445 lei
▼ 1,6%
Profit net
32.976 lei
▲ 461,2%
Datorii
154.731 lei
▼ 12,5%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 588.851 lei2024: 693.633 lei2025: 682.445 lei682 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 19.912 lei2024: 5.876 lei2025: 32.976 lei33 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
4,8%
Creștere CA an/an
-1,6%
CA / salariat
682.445 lei
Datorii / active
81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
92,6%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+82,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025682.445 lei32.976 lei154.731 lei190.337 lei35.606 lei1
2024693.633 lei5.876 lei176.921 lei204.551 lei27.630 lei1
2023588.851 lei19.912 lei359.806 lei373.006 lei21.754 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

LT
LOGICLABS TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI 47706429 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
WS
WEBIFY STUDIO S.R.L.
CUI 44733666 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
SC
S.C.BRENDA IMPEX S.R.L. ARAD
CUI 6957148 · Activitate nedeclarată
SC
S.C.BRENDA S.R.L. ARAD
CUI 4050613 · Activitate nedeclarată

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transporturi rutiere de mărfuri · Arad

NS
N S T GROUP X S.R.L.
CUI 55487702 · Mun. Arad
HL
HAN LOGISTICS S.R.L.
CUI 55472035 · Mun. Arad
BT
BARNA TOW AND TRADE GROUP S.R.L.
CUI 55458600 · Mun. Arad
AS
ADMIRA SPEED S.R.L.
CUI 55446680 · Mun. Arad
FF
FLOW FM TRANSPORT S.R.L.
CUI 55438866 · Mun. Arad
DT
DSLA TRACTARI INTERNATIONALE S.R.L.
CUI 55249336 · Mun. Arad

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VSM TRUCK INTACKT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →