identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

WAVE SKIN EPIL S.R.L.

CAEN 9622 — Activități de tratament și înfrumusețare
CUI 46623139J2022002868138Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,01mil lei
▲ 38,9% vs. 2024
Profit net · 2025
−668mii lei
▼ 25,0% vs. 2024
Salariați
12
▲ 50,0% vs. 2024
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, WAVE SKIN EPIL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.014.171 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 38,9%. Rezultatul net a fost o pierdere de 667.557 lei. Datoriile totale au crescut cu 39,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 12.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (1.841.864 lei) depășesc activele totale (638.484 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-1.186.058 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-667.557 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46623139
Nr. Reg. Comerțului
J2022002868138 · EUID ROONRC.J2022002868138
Cod CAEN
9622 — Activități de tratament și înfrumusețare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-08-09 (4 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ALE PRIVIGHETORILOR, NR.82-84, CAMERA NR. 3, BL.F, ET.5, AP.5-3
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.014.171 lei
▲ 38,9%
Profit net
-667.557 lei
▼ 25,0%
Datorii
1.841.864 lei
▲ 39,4%
Salariați
12
▲ +4
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.290.614 lei2024: 730.012 lei2025: 1.014.171 lei1,01 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -18.571 lei2024: -534.194 lei2025: -667.557 lei−668 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 92024: 82025: 121220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-65,8%
Creștere CA an/an
+38,9%
CA / salariat
84.514 lei
Datorii / active
288%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+54,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.014.171 lei-667.557 lei1.841.864 lei638.484 lei-1.186.058 lei12
2024730.012 lei-534.194 lei1.321.496 lei763.407 lei-518.501 lei8
20231.290.614 lei-18.571 lei621.174 lei599.133 lei15.693 lei9
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
GREEN BEAUTY STYLE S.R.L.34726092radiată
LOVE BEAUTY POINT S.R.L.43954200în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de tratament și înfrumusețare · Municipiul București

AF
ANDREEA FUGARU BEAUTY S.R.L.
CUI 55165731 · Sector 1 Mun. Bucureşti
GN
GIA NAILS STUDIO S.R.L.
CUI 55006760 · Sector 1 Mun. Bucureşti
TL
THE LUMA ROOM S.R.L.
CUI 55006612 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AC
ARIA CARE S.R.L.
CUI 54983643 · Sector 1 Mun. Bucureşti
N&
NOBLESSE & ELEGANCE S.R.L.
CUI 54581590 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MS
MP STUDIO S.R.L.
CUI 54501450 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
WAVE SKIN EPIL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →