identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

BURNNYS VIBE S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 46638210J2022002341291Plătitor TVA din 2024TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,31mil lei
▲ 892,0% vs. 2024
Profit net · 2025
384mii lei
▲ 725,4% vs. 2024
Salariați
3
▲ 200,0% vs. 2024
Contracte publice
5
SEAP · activ 2026
În anul 2025, BURNNYS VIBE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.310.730 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 892,0%. Rezultatul net a fost un profit de 383.898 lei. Datoriile totale au crescut cu 1.342,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46638210
Nr. Reg. Comerțului
J2022002341291 · EUID ROONRC.J2022002341291
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-08-11 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Slănic
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Orş. Slănic
Adresă
JUD. PRAHOVA, ORŞ. SLĂNIC, FDT. PLOPILOR, NR.3
Cod poștal
106200
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.310.730 lei
▲ 892,0%
Profit net
383.898 lei
▲ 725,4%
Datorii
282.600 lei
▲ 1.342,0%
Salariați
3
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 345.065 lei2024: 132.126 lei2025: 1.310.730 lei1,31 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 69.737 lei2024: 46.512 lei2025: 383.898 lei384 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
29,3%
Creștere CA an/an
+892,0%
CA / salariat
436.910 lei
Datorii / active
42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+106,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.310.730 lei383.898 lei282.600 lei665.497 lei384.098 lei3
2024132.126 lei46.512 lei19.598 lei136.047 lei116.449 lei1
2023345.065 lei69.737 lei32.354 lei102.291 lei69.937 lei2
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Contracte publice (SEAP)

5

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
5
Valoare totală
2.302.205 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
BURNNYS PREST S.R.L.52898274în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Prahova

SG
SOARE GBS CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54323256 · Orş. Slănic
SS
SALCA S.R.L.
CUI 47917833 · Orş. Slănic
TS
TRUEBUY S.R.L.
CUI 44982128 · Orş. Slănic
DC
DALIGA CONS SRL
CUI 14373930 · Orş. Slănic
VC
VAL CONSTRUCT PRO S.R.L.
CUI 55515160 · Mun. Ploieşti
AC
ADRIEL CONSTRUCŢII S.R.L.
CUI 55515101 · Sat Poiana Câmpina Com. Poiana Câmpina

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BURNNYS VIBE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →