identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

S.M.R.SUDURA & MONTAJ S.R.L.

CAEN 4299 — Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
CUI 46639607J2022002195030Plătitor TVA din 2022RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
6,10mil lei
▲ 59,1% vs. 2024
Profit net · 2025
1,90mil lei
▲ 145,5% vs. 2024
Salariați
24
▲ 9,1% vs. 2024
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, S.M.R.SUDURA & MONTAJ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.102.517 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 59,1%. Rezultatul net a fost un profit de 1.903.816 lei. Datoriile totale au crescut cu 89,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 24.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46639607
Nr. Reg. Comerțului
J2022002195030 · EUID ROONRC.J2022002195030
Cod CAEN
4299 — Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-08-11 (4 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARGEŞ
Localitate
Sat Geamăna Com. Bradu
Adresă
JUD. ARGEŞ, SAT GEAMĂNA COM. BRADU, STR. DRUM 23, NR.30 · 3 firme aici
Cod poștal
117141
Contact declarat
8 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
6.102.517 lei
▲ 59,1%
Profit net
1.903.816 lei
▲ 145,5%
Datorii
996.664 lei
▲ 89,8%
Salariați
24
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 3.333.243 lei2024: 3.836.421 lei2025: 6.102.517 lei6,10 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 774.156 lei2024: 775.617 lei2025: 1.903.816 lei1,90 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 222024: 222025: 242420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
31,2%
Creștere CA an/an
+59,1%
CA / salariat
254.272 lei
Datorii / active
22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
53,3%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+85,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20256.102.517 lei1.903.816 lei996.664 lei4.611.584 lei3.571.297 lei24
20243.836.421 lei775.617 lei525.042 lei2.154.224 lei1.667.482 lei22
20233.333.243 lei774.156 lei255.373 lei1.142.546 lei891.865 lei22
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

CS
C.S.M.R. CONDUCTE & STRUCTURI METALICE S.R.L.
CUI 46644638 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
IS
IMUC S.R.L.
CUI 128990 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
IMUC S.R.L.128990în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · Argeș

IS
IMUC S.R.L.
CUI 128990 · Sat Geamăna Com. Bradu
TS
TEOMAR SERV CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50475979 · Sat Gliganu de Sus Com. Rociu
BT
BETON TORCRET S.R.L.
CUI 43404770 · Mun. Piteşti
WE
WYW ENGINEERING CONTRACTOR S.R.L.
CUI 42810550 · Sat Smeura Com. Moşoaia
PC
PARTNER CONS INSTAG S.R.L.
CUI 38766375 · Mun. Piteşti
KE
KITISAB EUROCOMPLEX SRL
CUI 27784910 · Sat Schiau Com. Bascov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
S.M.R.SUDURA & MONTAJ S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →