identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

TUALCISO S.R.L.

CAEN 9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a.
CUI 46646817J2022001607240Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
20mii lei
▼ 34,4% vs. 2024
Profit net · 2025
−128mii lei
▼ 224,9% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, TUALCISO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 20.450 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 34,4%. Rezultatul net a fost o pierdere de 128.100 lei. Datoriile totale au crescut cu 104,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (204.400 lei) depășesc activele totale (133.606 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-142.488 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-128.100 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46646817
Nr. Reg. Comerțului
J2022001607240 · EUID ROONRC.J2022001607240
Cod CAEN
9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-08-12 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MARAMUREŞ
Localitate
Orş. Seini
Adresă
JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. SEINI, STR. NICOLAE BĂLCESCU, NR.9 · 2 firme aici
Cod poștal
435400
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
20.450 lei
▼ 34,4%
Profit net
-128.100 lei
▼ 224,9%
Datorii
204.400 lei
▲ 104,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 72.350 lei2024: 31.170 lei2025: 20.450 lei20 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 32.405 lei2024: -39.429 lei2025: -128.100 lei−128 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-626,4%
Creștere CA an/an
-34,4%
CA / salariat
20.450 lei
Datorii / active
153%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.581 $-28.693 $45.783 $29.926 $-31.916 $1
20246.780 $-8.576 $21.746 $34.090 $-3.130 $1
202315.811 $7.082 $12.985 $37.169 $5.472 $1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

MS
MOFALI S.R.L.
CUI 51963846 · Alte servicii de cazare

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități recreative și distractive n.c.a. · Maramureș

BB
BELVEDERE BARNICI S.R.L.
CUI 52670607 · Orş. Seini
PS
PARISO S.R.L.
CUI 52196814 · Orş. Seini
CI
COPII IN ARMONIE S.R.L.
CUI 51906182 · Orş. Seini
CA
CDS ADVENTURE S.R.L.
CUI 55389275 · Sat Suciu de Sus Com. Suciu de Sus
DA
D.A. ATV S.R.L.
CUI 55021329 · Sat Poienile Izei Com. Poienile Izei
VN
VISEU NORDIC RETREAT S.R.L.
CUI 54991000 · Sat Vişeu de Jos Com. Vişeu de Jos

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TUALCISO S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →