identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

ROCOLOR VOPSELE AUTO S.R.L.

CAEN 4782 — Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
CUI 46704780J2022001141108Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,06mil lei
▲ 1,9% vs. 2024
Profit net · 2025
156mii lei
▲ 84,8% vs. 2024
Salariați
Contracte publice
1
SEAP · activ 2024
În anul 2025, ROCOLOR VOPSELE AUTO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.062.646 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1,9%. Rezultatul net a fost un profit de 155.949 lei. Datoriile totale au crescut cu 51,7% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46704780
Nr. Reg. Comerțului
J2022001141108 · EUID ROONRC.J2022001141108
Cod CAEN
4782 — Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-08-24 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BUZĂU
Localitate
Sat Nişcov Com. Verneşti
Adresă
JUD. BUZĂU, SAT NIŞCOV COM. VERNEŞTI, STR. PRINCIPALĂ, NR.226
Cod poștal
127682
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.062.646 lei
▲ 1,9%
Profit net
155.949 lei
▲ 84,8%
Datorii
207.308 lei
▲ 51,7%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 889.983 lei2024: 1.042.790 lei2025: 1.062.646 lei1,06 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 130.977 lei2024: 84.373 lei2025: 155.949 lei156 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
14,7%
Creștere CA an/an
+1,9%
Datorii / active
57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+59,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.062.646 lei155.949 lei207.308 lei363.497 lei156.189 lei
20241.042.790 lei84.373 lei136.616 lei272.036 lei135.420 lei1
2023889.983 lei130.977 lei142.862 lei274.039 lei131.177 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
203 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
TO GLYKYTATON S.R.L.41597330în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · Buzău

SC
SS CONCEPT PIESE AUTO S.R.L.
CUI 54649180 · Sat Negoşina Com. Căneşti
RC
RMR CAR FLASH S.R.L.
CUI 54513773 · Mun. Râmnicu Sărat
RR
RS RAZI MOTORS S.R.L.
CUI 53086046 · Sat Cislău Com. Cislău
WA
WRR AUTO LOCK SMITH S.R.L.
CUI 53019799 · Mun. Râmnicu Sărat
GH
GNL HQ AUTO PARTS S.R.L.
CUI 52451984 · Mun. Râmnicu Sărat
BA
BEBES AUTO SOLUTIONS S.R.L.
CUI 51559563 · Sat Vintileanca Com. Săhăteni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ROCOLOR VOPSELE AUTO S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →