identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

METAL ATELIER CONF S.R.L.

CAEN 4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor
CUI 46765001J22/3388/2022Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
193mii lei
▲ 11,5% vs. 2024
Profit net · 2025
−23mii lei
▼ 276,0% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
4ani
din 2022
În anul 2025, METAL ATELIER CONF S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 192.688 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 11,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 22.822 lei. Datoriile totale au crescut cu 11,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (120.587 lei) depășesc activele totale (16.549 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-104.038 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-22.822 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46765001
Nr. Reg. Comerțului
J22/3388/2022 · EUID ROONRC.J22/3388/2022
Cod CAEN
4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 9531. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-09-01 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
192.688 lei
▲ 11,5%
Profit net
-22.822 lei
▼ 276,0%
Datorii
120.587 lei
▲ 11,1%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 62.176 lei2024: 172.802 lei2025: 192.688 lei193 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -59.863 lei2024: -6.069 lei2025: -22.822 lei−23 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-11,8%
Creștere CA an/an
+11,5%
CA / salariat
96.344 lei
Datorii / active
729%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+212,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025192.688 lei-22.822 lei120.587 lei16.549 lei-104.038 lei2
2024172.802 lei-6.069 lei108.492 lei27.277 lei-81.215 lei2
202362.176 lei-59.863 lei83.449 lei8.303 lei-75.146 lei2
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Întreținerea și repararea autovehiculelor · Iași

ZS
ZOLLARA S.R.L.
CUI 50213706 · Sat Miroslava Com. Miroslava
EA
EDR AUTO-ELECTRONICA S.R.L.
CUI 45279160 · Sat Miroslava Com. Miroslava
PC
POLAR CARS S.R.L.
CUI 40566573 · Sat Miroslava Com. Miroslava
VA
VICSOR AUTO WASH S.R.L.
CUI 39896241 · Sat Miroslava Com. Miroslava
OW
OTYS WASH CAR SRL
CUI 36135971 · Sat Miroslava Com. Miroslava
DP
DRIVE PRO SOLUTIONS S.R.L.
CUI 51008211 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
METAL ATELIER CONF S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →