identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

PIAR&RA SAFE SERVICE S.R.L.

CAEN 4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor
CUI 46781384J17/1659/2022Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
4,49mil lei
▲ 13,8% vs. 2024
Profit net · 2025
932mii lei
▼ 21,5% vs. 2024
Salariați
10
▲ 11,1% vs. 2024
Vechime
3ani
din 2022
În anul 2025, PIAR&RA SAFE SERVICE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.490.804 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 13,8%. Rezultatul net a fost un profit de 932.246 lei. Datoriile totale au crescut cu 55,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 10.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46781384
Nr. Reg. Comerțului
J17/1659/2022 · EUID ROONRC.J17/1659/2022
Cod CAEN
4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelor
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 9531. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-09-05 (3 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
GALAŢI
Localitate
Mun. Galaţi
Adresă
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. CLOŞCA, NR.13, BL.PS9, SC.4, ET.4, AP.77
Cod poștal
800346
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
4.490.804 lei
▲ 13,8%
Profit net
932.246 lei
▼ 21,5%
Datorii
1.551.835 lei
▲ 55,7%
Salariați
10
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.305.235 lei2024: 3.946.495 lei2025: 4.490.804 lei4,49 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 699.442 lei2024: 1.187.612 lei2025: 932.246 lei932 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 72024: 92025: 101020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
20,8%
Creștere CA an/an
+13,8%
CA / salariat
449.080 lei
Datorii / active
60%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
89,2%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+147,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.490.804 lei932.246 lei1.551.835 lei2.597.526 lei1.045.691 lei10
20243.946.495 lei1.187.612 lei996.902 lei2.212.987 lei1.216.085 lei9
20232.305.235 lei699.442 lei433.999 lei1.195.554 lei761.555 lei7
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
RORIRA AUTO S.R.L.39135593în funcțiune
ROSTAR SRL1646230radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Întreținerea și repararea autovehiculelor · Galați

CS
CRISTIANTYRE S.R.L.
CUI 50858508 · Mun. Galaţi
M2
MARIANCOSMETICS 2024 S.R.L.
CUI 50745037 · Mun. Galaţi
MP
MOTOR PARKIA S.R.L.
CUI 50476370 · Mun. Galaţi
ES
ELECTROTECH SOL CG S.R.L.
CUI 49695911 · Mun. Galaţi
BS
BUBCAR S.R.L.
CUI 49485014 · Mun. Galaţi
LW
LOGIC WASH S.R.L.
CUI 49107183 · Mun. Galaţi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PIAR&RA SAFE SERVICE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →