identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

ADI & FLORIN MONTAJE S.R.L.

CAEN 3102 — Fabricarea de mobilă pentru bucătării
CUI 46791590J38/1031/2022Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
93mii lei
▲ 10,3% vs. 2024
Profit net · 2025
7.141lei
▲ 941,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2022
În anul 2025, ADI & FLORIN MONTAJE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 92.578 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 10,3%. Rezultatul net a fost un profit de 7.141 lei. Datoriile totale au crescut cu 417,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46791590
Nr. Reg. Comerțului
J38/1031/2022 · EUID ROONRC.J38/1031/2022
Cod CAEN
3102 — Fabricarea de mobilă pentru bucătării
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 3100. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-09-07 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VÂLCEA
Localitate
Mun. Râmnicu Vâlcea
Adresă
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, ALEEA MARIN PREDA, NR.2A · 2 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-26 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
92.578 lei
▲ 10,3%
Profit net
7.141 lei
▲ 941,0%
Datorii
27.299 lei
▲ 417,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 66.750 lei2024: 83.900 lei2025: 92.578 lei93 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 5.232 lei2024: 686 lei2025: 7.141 lei7.14120232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
7,7%
Creștere CA an/an
+10,3%
CA / salariat
92.578 lei
Datorii / active
72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
68,5%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+179,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202592.578 lei7.141 lei27.299 lei37.722 lei10.423 lei1
202483.900 lei686 lei5.278 lei8.560 lei3.282 lei1
202366.750 lei5.232 lei3.557 lei6.153 lei2.596 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-26.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TA
TALAVERA SRL
CUI 29491313 · Activități de întreținere corporală

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ANGOLO PATRICK S.R.L.50415853în funcțiune
SAVINO SRL11247376radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de mobilă pentru bucătării · Vâlcea

MI
MIR INSTAL PRODUCTS S.R.L.
CUI 50304413 · Mun. Râmnicu Vâlcea
HM
HORECA MAN S.R.L.-D.
CUI 48611912 · Mun. Râmnicu Vâlcea
IH
INOX HORECA PROD S.R.L.
CUI 47550795 · Mun. Râmnicu Vâlcea
ML
MOBSER LUCIAN S.R.L.
CUI 47433302 · Mun. Râmnicu Vâlcea
SM
SIBLUX MOB ART S.R.L.
CUI 45291813 · Mun. Râmnicu Vâlcea
DM
DECOPAL MOB S.R.L.
CUI 40093769 · Mun. Râmnicu Vâlcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ADI & FLORIN MONTAJE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →