identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

TOP FOOD EDI S.R.L.

CAEN 5611 — Restaurante
CUI 46799659J2022001033388Plătitor TVA din 2022RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
117mii lei
▼ 96,1% vs. 2024
Profit net · 2025
−100mii lei
▼ 124,7% vs. 2024
Salariați
2
▼ 80,0% vs. 2024
Vechime
3ani
din 2022
În anul 2025, TOP FOOD EDI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 116.677 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 96,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 100.353 lei. Datoriile totale au scăzut cu 32,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-100.353 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46799659
Nr. Reg. Comerțului
J2022001033388 · EUID ROONRC.J2022001033388
Cod CAEN
5611 — Restaurante
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-09-08 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VÂLCEA
Localitate
Mun. Râmnicu Vâlcea
Adresă
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. DRUMUL GĂRII, NR.58I · 3 firme aici
Cod poștal
240431
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
116.677 lei
▼ 96,1%
Profit net
-100.353 lei
▼ 124,7%
Datorii
242.647 lei
▼ 32,6%
Salariați
2
▼ -8
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 6.637.373 lei2024: 2.972.699 lei2025: 116.677 lei117 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.625.060 lei2024: 406.416 lei2025: -100.353 lei−100 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 202024: 102025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-86,0%
Creștere CA an/an
-96,1%
CA / salariat
58.339 lei
Datorii / active
31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-18,2%
Creștere medie anuală (2022–2025)
-25,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025116.677 lei-100.353 lei242.647 lei780.818 lei549.969 lei2
20242.972.699 lei406.416 lei360.005 lei1.126.529 lei834.626 lei10
20236.637.373 lei1.625.060 lei484.006 lei2.031.966 lei1.628.210 lei20
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-30.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

BO
BESTDEAL OSTROVENI S.R.L.
CUI 47286368 · Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center)
NI
NICOMAR SRL
CUI 1480527 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Vâlcea

TV
TAVERNA VRACILOR S.R.L.
CUI 55437585 · Mun. Râmnicu Vâlcea
GL
GRĂTARUL LUI VLAD S.R.L.
CUI 55004620 · Mun. Râmnicu Vâlcea
SG
SOACRA GĂTEŞTE S.R.L.
CUI 54912677 · Mun. Râmnicu Vâlcea
WC
WHY CHICKEN S.R.L.
CUI 54701513 · Mun. Râmnicu Vâlcea
NE
NSS EVENTS S.R.L.
CUI 54687982 · Mun. Râmnicu Vâlcea
TC
TANTO CUCINA CONCEPT S.R.L.
CUI 53829698 · Mun. Râmnicu Vâlcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TOP FOOD EDI S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →