identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

SPATII VERZI IRIGATII S.R.L.

CAEN 130 — Cultivarea plantelor pentru înmulțire
CUI 46842139J37/828/2022Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
273mii lei
▲ 79,1% vs. 2024
Profit net · 2025
42mii lei
▲ 522,6% vs. 2024
Salariați
6
Vechime
3ani
din 2022
În anul 2025, SPATII VERZI IRIGATII S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 273.056 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 79,1%. Rezultatul net a fost un profit de 42.352 lei. Datoriile totale au crescut cu 331,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46842139
Nr. Reg. Comerțului
J37/828/2022 · EUID ROONRC.J37/828/2022
Cod CAEN
130 — Cultivarea plantelor pentru înmulțire
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-09-15 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VASLUI
Localitate
Mun. Vaslui
Adresă
JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. CONSTANTIN BRÎNCOVEANU, NR.23 A · 3 firme aici
Cod poștal
730002
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-24 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
273.056 lei
▲ 79,1%
Profit net
42.352 lei
▲ 522,6%
Datorii
154.242 lei
▲ 331,0%
Salariați
6
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 116.350 lei2024: 152.470 lei2025: 273.056 lei273 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 56.099 lei2024: 6.802 lei2025: 42.352 lei42 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
15,5%
Creștere CA an/an
+79,1%
CA / salariat
45.509 lei
Datorii / active
57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
36,2%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+84,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025273.056 lei42.352 lei154.242 lei271.196 lei116.954 lei6
2024152.470 lei6.802 lei35.784 lei110.386 lei74.602 lei
2023116.350 lei56.099 lei19.717 lei87.517 lei67.800 lei5
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-24.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

ŞM
ŞELARIU MARKET S.R.L.
CUI 40047665 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
RI
RUSU IONUŢ S.R.L.
CUI 38574191 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cultivarea plantelor pentru înmulțire · Vaslui

GS
GRONA S.R.L.
CUI 50179426 · Mun. Vaslui
EC
ECOWOLF SRL
CUI 37695632 · Sat Micleşti Com. Micleşti
CV
CEREALCOM VS SA PIATRA NEAMT - PUNCT DE LUCRU CRASNA
CUI 14022580 · Sat Crasna Com. Albeşti
CV
CEREALCOM VS SA PIATRA NEAMT - PUNCT DE LUCRU BACAOANI
CUI 14022564 · Sat Băcăoani Com. Muntenii de Jos
CV
CEREALCOM VS SA PIATRA NEAMT - BAZA SILOZ BIRLAD
CUI 14000299 · Mun. Bârlad
CV
CEREALCOM VS SA PIATRA NEAMT - BAZA DE RECEPTIE ROSIESTI
CUI 14000280 · Sat Gara Roşieşti Com. Roşieşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SPATII VERZI IRIGATII S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →