identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

NIMIUM TERM FERESTRE S.R.L.

CAEN 4752 — Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
CUI 46842740J2022005794128Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,97mil lei
▲ 81,7% vs. 2024
Profit net · 2025
142mii lei
▼ 49,6% vs. 2024
Salariați
3
▲ 200,0% vs. 2024
Vechime
3ani
din 2022
În anul 2025, NIMIUM TERM FERESTRE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.971.206 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 81,7%. Rezultatul net a fost un profit de 142.133 lei. Datoriile totale au crescut cu 587,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46842740
Nr. Reg. Comerțului
J2022005794128 · EUID ROONRC.J2022005794128
Cod CAEN
4752 — Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-09-15 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Gherla
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.971.206 lei
▲ 81,7%
Profit net
142.133 lei
▼ 49,6%
Datorii
1.917.756 lei
▲ 587,9%
Salariați
3
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.336.887 lei2024: 1.635.456 lei2025: 2.971.206 lei2,97 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 184.126 lei2024: 282.089 lei2025: 142.133 lei142 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
4,8%
Creștere CA an/an
+81,7%
CA / salariat
990.402 lei
Datorii / active
82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
34,7%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+116,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.971.206 lei142.133 lei1.917.756 lei2.327.246 lei409.490 lei3
20241.635.456 lei282.089 lei278.797 lei597.154 lei318.357 lei1
20231.336.887 lei184.126 lei73.742 lei315.010 lei241.268 lei2
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
INTER BRAND PRINT S.R.L.38962070în dizolvare
INTER GENERAL BRANDS S.R.L.38871249radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · Cluj

GA
GABISTIL SRL
CUI 18256479 · Sat Mintiu Gherlii Com. Mintiu Gherlii
AB
ALFA BAU S.R.L.
CUI 54545619 · Sat Măguri-Răcătău Com. Măguri-Răcătău
AS
AQUATILE S.R.L.
CUI 54464719 · Mun. Cluj-Napoca
MS
MORAMET S.R.L.
CUI 54023216 · Mun. Cluj-Napoca
JS
JEFANI S.R.L.
CUI 54005163 · Sat Mihai Viteazu Com. Mihai Viteazu
GS
GRIDON S.R.L.
CUI 53351177 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NIMIUM TERM FERESTRE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →