identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

LENTIN GROUP S.R.L.

CAEN 3313 — Repararea echipamentelor electronice și optice
CUI 46850840J04/1650/2022Neplătitor TVARO e-FacturaRadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
222mii lei
▲ 18,2% vs. 2023
Profit net · 2024
99mii lei
▲ 2,9% vs. 2023
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2022
În anul 2024, LENTIN GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 222.200 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 18,2%. Rezultatul net a fost un profit de 99.235 lei. Datoriile totale au crescut cu 14,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46850840
Nr. Reg. Comerțului
J04/1650/2022 · EUID ROONRC.J04/1650/2022
Cod CAEN
3313 — Repararea echipamentelor electronice și optice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-09-16 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BACĂU
Localitate
Mun. Bacău
Adresă
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. PASAJUL REVOLUŢIEI, NR.5 · 5 firme aici
Cod poștal
600018
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-21 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2024)
222.200 lei
▲ 18,2%
Profit net
99.235 lei
▲ 2,9%
Datorii
10.010 lei
▲ 14,5%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 30.110 lei2023: 188.022 lei2024: 222.200 lei222 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 10.743 lei2023: 96.407 lei2024: 99.235 lei99 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 12023: 12024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
44,7%
Creștere CA an/an
+18,2%
CA / salariat
222.200 lei
Datorii / active
6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
61,5%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024222.200 lei99.235 lei10.010 lei171.365 lei161.355 lei1
2023188.022 lei96.407 lei8.741 lei105.915 lei97.174 lei1
202230.110 lei10.743 lei6.454 lei17.397 lei10.943 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-21.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

VS
VALNUR S.R.L.
CUI 25021882 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
SC
SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ COM-PAD
CUI 22530580 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
SC
SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ ANTONVEN MODERN
CUI 18416880 · Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
SC
SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ COM-PADIMPEX
CUI 7542084 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Repararea echipamentelor electronice și optice · Bacău

PM
PRO MAG-IT SERVICES S.R.L.
CUI 40039417 · Mun. Bacău
MS
MEDICALSERVICE SUNRISE SRL
CUI 36471351 · Mun. Bacău
SI
STEELMEC INSTALATION SRL
CUI 36334842 · Mun. Bacău
SC
SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA MONDO VIP
CUI 24654185 · Mun. Bacău
SI
SENVAL IMPEX SRL
CUI 7713125 · Mun. Bacău
NO
NEW OPTIC SRL
CUI 7124715 · Mun. Bacău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LENTIN GROUP S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →