identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

ISAMAR ROHBAU TRADING S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 46851137J2022001253102Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
23,66mil lei
▲ 279,8% vs. 2024
Profit net · 2025
4,43mil lei
▲ 55,2% vs. 2024
Salariați
24
▲ 100,0% vs. 2024
Contracte publice
9
SEAP · activ 2026
În anul 2025, ISAMAR ROHBAU TRADING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 23.660.576 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 279,8%. Rezultatul net a fost un profit de 4.433.409 lei. Datoriile totale au crescut cu 90,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 24.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46851137
Nr. Reg. Comerțului
J2022001253102 · EUID ROONRC.J2022001253102
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-09-16 (3 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BUZĂU
Localitate
Sat Potoceni Com. Mărăcineni
Adresă
JUD. BUZĂU, SAT POTOCENI COM. MĂRĂCINENI, STR. CĂMINULUI, NR.8 · 2 firme aici
Cod poștal
127327
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
23.660.576 lei
▲ 279,8%
Profit net
4.433.409 lei
▲ 55,2%
Datorii
3.818.322 lei
▲ 90,0%
Salariați
24
▲ +12
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.596.503 lei2024: 6.229.050 lei2025: 23.660.576 lei23,66 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.178.572 lei2024: 2.855.674 lei2025: 4.433.409 lei4,43 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 122025: 242420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
18,7%
Creștere CA an/an
+279,8%
CA / salariat
985.857 lei
Datorii / active
39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
73,3%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+490,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202523.660.576 lei4.433.409 lei3.818.322 lei9.867.158 lei6.048.836 lei24
20246.229.050 lei2.855.674 lei2.010.023 lei4.865.897 lei2.855.874 lei12
20231.596.503 lei1.178.572 lei427.934 lei1.579.386 lei1.151.452 lei5
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Contracte publice (SEAP)

9

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
9
Valoare totală
2.334.977 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SR
STARK ROMBAU CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51343151 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
YBY PARTNER GMBH S.R.L.39994304radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Buzău

SR
STARK ROMBAU CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51343151 · Sat Potoceni Com. Mărăcineni
RC
RAPID COV CONSTRUCT SRL
CUI 30351712 · Sat Potoceni Com. Mărăcineni
FT
FERMAX TOTALIMOB S.R.L.
CUI 22325488 · Sat Potoceni Com. Mărăcineni
N&
NICOLAS & LUIS PROFESIONAL S.R.L.
CUI 55493232 · Mun. Râmnicu Sărat
MS
METAVOLT S.R.L.
CUI 55493224 · Sat Cândeşti Com. Verneşti
B&
BUILD & CLEAN VISION S.R.L.
CUI 55410580 · Sat Fundeni Com. Zărneşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ISAMAR ROHBAU TRADING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →