identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

EMED MEDICAL FULFILLMENT S.R.L.

CAEN 4646 — Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
CUI 46886143J51/753/2022Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
272mii lei
▲ 1,0% vs. 2024
Profit net · 2025
57mii lei
▲ 34,9% vs. 2024
Salariați
0
Contracte publice
2
SEAP · activ 2026
În anul 2025, EMED MEDICAL FULFILLMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 272.354 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1,0%. Rezultatul net a fost un profit de 57.299 lei. Datoriile totale au crescut cu 48,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46886143
Nr. Reg. Comerțului
J51/753/2022 · EUID ROONRC.J51/753/2022
Cod CAEN
4646 — Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-09-22 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Budeşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CĂLĂRAŞI
Localitate
Sat Luica Com. Luica
Adresă
JUD. CĂLĂRAŞI, SAT LUICA COM. LUICA, STR. I. L. CARAGIALE, NR.51, 51 B
Cod poștal
917155
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
272.354 lei
▲ 1,0%
Profit net
57.299 lei
▲ 34,9%
Datorii
533.824 lei
▲ 48,7%
Salariați
0
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 16.896 lei2024: 269.777 lei2025: 272.354 lei272 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -24.126 lei2024: 42.482 lei2025: 57.299 lei57 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
21,0%
Creștere CA an/an
+1,0%
Datorii / active
88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
81,1%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025272.354 lei57.299 lei533.824 lei604.433 lei70.609 lei0
2024269.777 lei42.482 lei359.046 lei372.356 lei13.310 lei
202316.896 lei-24.126 lei57.518 lei28.347 lei-29.171 lei
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Contracte publice (SEAP)

2

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
2
Valoare totală
221.071 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice · Călărași

NS
NUTRISPORT SOLUTIONS S.R.L.
CUI 43101742 · Sat Frumuşani Com. Frumuşani
CP
CREATIS PHARMA DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 40046708 · Orş. Fundulea
PM
PRIMA MEDY PLAST SRL
CUI 30555062 · Com. Crivăţ
DI
DISPOMEDFARM SRL
CUI 28222902 · Mun. Olteniţa
PH
PRIME HEALTHCARE SRL
CUI 22609455 · Mun. Călăraşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EMED MEDICAL FULFILLMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →