identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

ERIC CONSTRUCT CONCEPT S.R.L.

CAEN 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CUI 46889492J40/18887/2022Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
29mii lei
▲ 231,4% vs. 2023
Profit net · 2025
−71mii lei
▼ 1.577,4% vs. 2023
Salariați
2
Vechime
3ani
din 2022
În anul 2025, ERIC CONSTRUCT CONCEPT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 28.633 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 231,4%. Rezultatul net a fost o pierdere de 71.004 lei. Datoriile totale au crescut cu 2.262,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Sediu supra-populat — La această adresă sunt înregistrate 1.085 firme — de regulă un sediu profesional sau un serviciu de domiciliere.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-71.004 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46889492
Nr. Reg. Comerțului
J40/18887/2022 · EUID ROONRC.J40/18887/2022
Cod CAEN
4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-09-22 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. GRIGORE IONESCU, NR.63, CAMERA 1, BL.T73, SC.2, ET.4, AP.42 · 1.085 firme aici
Cod poștal
23674
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-05 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
28.633 lei
▲ 231,4%
Profit net
-71.004 lei
▼ 1.577,4%
Datorii
257.376 lei
▲ 2.262,5%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 0 lei2023: 8.640 lei2025: 28.633 lei29 mii20222025
Evoluția profitului net
2022: 0 lei2023: 4.806 lei2025: -71.004 lei−71 mii20222025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-248,0%
Creștere CA an/an
+231,4%
CA / salariat
14.317 lei
Datorii / active
86%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-168,9%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202528.633 lei-71.004 lei257.376 lei299.403 lei42.027 lei2
20238.640 lei4.806 lei10.894 lei15.900 lei5.006 lei
20220 lei0 lei10.000 lei10.200 lei200 lei0

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2025). Ultima actualizare: 2026-09-05.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
DEPOZIT COFRAJE S.R.L.45323001în funcțiune
IDEAL CLINIC CONCEPT S.R.L.42449782în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · Municipiul București

MF
MDM FASHION ATELIER S.R.L.
CUI 55540334 · Sector 2 Mun. Bucureşti
VS
VIPTEX S.R.L.
CUI 55520388 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MO
M OUTLET CENTER S.R.L.
CUI 55429060 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AG
ACIROM GROUP S.R.L.
CUI 55412246 · Sector 2 Mun. Bucureşti
BG
BIYAS GROUP S.R.L.
CUI 55256520 · Sector 2 Mun. Bucureşti
ZS
ZELINO S.R.L.
CUI 55253752 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2023-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ERIC CONSTRUCT CONCEPT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →