identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

MANOLE LUNCH S.R.L.

CAEN 5611 — Restaurante
CUI 46917541J2022019244404Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
541mii lei
▲ 10,7% vs. 2024
Profit net · 2025
198mii lei
▲ 490,6% vs. 2024
Salariați
2
▼ 50,0% vs. 2024
Vechime
3ani
din 2022
În anul 2025, MANOLE LUNCH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 540.837 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 10,7%. Rezultatul net a fost un profit de 197.768 lei. Datoriile totale au crescut cu 227,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46917541
Nr. Reg. Comerțului
J2022019244404 · EUID ROONRC.J2022019244404
Cod CAEN
5611 — Restaurante
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-09-27 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR MINERILOR, NR.36, PARTER. CAMERA 3, AP.2
Cod poștal
22914
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
540.837 lei
▲ 10,7%
Profit net
197.768 lei
▲ 490,6%
Datorii
151.544 lei
▲ 227,2%
Salariați
2
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 528.272 lei2024: 488.367 lei2025: 540.837 lei541 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 26.994 lei2024: 33.486 lei2025: 197.768 lei198 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 42025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
36,6%
Creștere CA an/an
+10,7%
CA / salariat
270.419 lei
Datorii / active
37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
76,5%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025107.243 €39.216 €30.050 €81.298 €51.248 €2
202498.172 €6.731 €9.312 €21.509 €12.198 €4
2023106.799 €5.457 €35.932 €41.430 €5.498 €4
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

7 firme afiliate · 4 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ATELIERU' DE CLĂTITE S.R.L.49935860în funcțiune
COLEUS COUNTRY CLUB SRL14782195radiată
LA MITI CIBO ALLA GRIGLIA S.R.L.43272424în funcțiune
MANING SRL12386062radiată
NERO DM SRL10796864radiată
OPHIUCUS BUSINESS & CONSULTING SRL17011861radiată
SIMPLE GREEK S.R.L.40437641în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Municipiul București

PS
PROTA S.R.L.
CUI 55518299 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SM
SANROM MIRAC S.R.L.
CUI 55514181 · Sector 2 Mun. Bucureşti
PS
PRYANU S.R.L.
CUI 55501963 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MS
MAISE STORY S.R.L.
CUI 55466270 · Sector 2 Mun. Bucureşti
TG
TEHMIL GROUP S.R.L.
CUI 55456935 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AC
ANEMOND COMPANY S.R.L.
CUI 55431183 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MANOLE LUNCH S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →