identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

RABABOC ŞI ASOCIAŢII S.R.L.

CAEN 6920 — Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
CUI 46925536J2022019341402Plătitor TVA din 2024TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
850mii lei
▲ 79,8% vs. 2024
Profit net · 2025
126mii lei
▲ 124,2% vs. 2024
Salariați
3
▲ 50,0% vs. 2024
Vechime
3ani
din 2022
În anul 2025, RABABOC ŞI ASOCIAŢII S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 850.143 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 79,8%. Rezultatul net a fost un profit de 125.581 lei. Datoriile totale au crescut cu 11,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46925536
Nr. Reg. Comerțului
J2022019341402 · EUID ROONRC.J2022019341402
Cod CAEN
6920 — Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-09-28 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR FABRICA DE GHEAŢĂ, NR.8, CAMERA 3, BL.90, SC.B, ET.7, AP.77
Cod poștal
2
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
850.143 lei
▲ 79,8%
Profit net
125.581 lei
▲ 124,2%
Datorii
508.289 lei
▲ 11,1%
Salariați
3
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 173.870 lei2024: 472.854 lei2025: 850.143 lei850 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 106.119 lei2024: 56.010 lei2025: 125.581 lei126 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 22025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
14,8%
Creștere CA an/an
+79,8%
CA / salariat
283.381 lei
Datorii / active
79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
92,5%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+847,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025850.143 lei125.581 lei508.289 lei644.070 lei135.781 lei3
2024472.854 lei56.010 lei457.622 lei521.804 lei64.182 lei2
2023173.870 lei106.119 lei35.845 lei143.616 lei107.771 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ASTROTHERAPY S.R.L.51817735în funcțiune
DANIRAL PAPER S.R.L.39850309radiată
DANIRAL PREMIUM CONTAB S.R.L.41201265în funcțiune
RDD MASTER SOLUTIONS SRL28454899în funcțiune
SMART EUROCONTAB SRL35545086în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal · Municipiul București

TA
TIRECO ACCOUNTING COMPANY S.R.L.
CUI 55486987 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CS
CONTAXDEE S.R.L.
CUI 55486642 · Sector 2 Mun. Bucureşti
DT
DOBRESCU TAXEXPERT S.R.L.
CUI 55196525 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CA
CK AUDIT S.R.L.
CUI 54922921 · Sector 2 Mun. Bucureşti
ZB
ZEN BDP SERVICES S.R.L.
CUI 54783068 · Sector 2 Mun. Bucureşti
YA
YOOY AUDIT S.R.L.
CUI 54473660 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RABABOC ŞI ASOCIAŢII S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →