identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

GREAT INTER HARVEST S.R.L.

CAEN 4621 — Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CUI 46926388J2022001134302Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
724mii lei
▲ 20,2% vs. 2024
Profit net · 2025
−69mii lei
▼ 35,9% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
2
SEAP · activ 2024
În anul 2025, GREAT INTER HARVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 723.579 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 20,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 68.594 lei. Datoriile totale au scăzut cu 1,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-68.594 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46926388
Nr. Reg. Comerțului
J2022001134302 · EUID ROONRC.J2022001134302
Cod CAEN
4621 — Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-09-28 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
723.579 lei
▲ 20,2%
Profit net
-68.594 lei
▼ 35,9%
Datorii
405.155 lei
▼ 1,5%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.257.152 lei2024: 601.933 lei2025: 723.579 lei724 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 235.971 lei2024: -50.464 lei2025: -68.594 lei−69 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-9,5%
Creștere CA an/an
+20,2%
CA / salariat
723.579 lei
Datorii / active
40%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-11,4%
Creștere medie anuală (2022–2025)
-49,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025723.579 lei-68.594 lei405.155 lei1.008.617 lei603.462 lei1
2024601.933 lei-50.464 lei411.354 lei1.083.410 lei672.056 lei1
20232.257.152 lei235.971 lei643.799 lei1.366.319 lei722.520 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Contracte publice (SEAP)

2

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
2
Valoare totală
48.895 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
LIVE TRADE AGRONOMICS S.R.L.47191691în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · Satu Mare

VS
VEIEI S.R.L.
CUI 52556867 · Sat Sanislău Com. Sanislău
H1
HEVELI 1992 S.R.L.
CUI 51493140 · Sat Căpleni Com. Căpleni
BC
BUCIUTA COMPANY S.R.L.
CUI 50824319 · Sat Micula Com. Micula
BS
BIROCOM S.R.L.
CUI 49926889 · Mun. Satu Mare
AT
ARIA TURULUI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ
CUI 49879698 · Sat Drăguşeni Com. Turulung
AC
AGRO CEREAL SANTĂU COOPERATIVĂ AGRICOLĂ
CUI 49311271 · Sat Santău Com. Santău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GREAT INTER HARVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →