identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

SANDALI SHOES S.R.L.

CAEN 1520 — Fabricarea încălțămintei
CUI 46951560J23/6783/2022Neplătitor TVARO e-Facturasandali.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
221mii lei
▲ 84,2% vs. 2024
Profit net · 2025
18mii lei
▲ 403,6% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
3ani
din 2022
În anul 2025, SANDALI SHOES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 221.458 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 84,2%. Rezultatul net a fost un profit de 18.028 lei. Datoriile totale au scăzut cu 19,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46951560
Nr. Reg. Comerțului
J23/6783/2022 · EUID ROONRC.J23/6783/2022
Cod CAEN
1520 — Fabricarea încălțămintei
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-10-03 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Bragadiru
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. DIAMANTULUI, NR.113, CAMERA 1, BL.3C, ET.5, AP.37 · 3 firme aici
Cod poștal
77025
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
sandali.ro
Email
contact@sandali.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
221.458 lei
▲ 84,2%
Profit net
18.028 lei
▲ 403,6%
Datorii
28.758 lei
▼ 19,6%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 87.132 lei2024: 120.229 lei2025: 221.458 lei221 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -7.455 lei2024: 3.580 lei2025: 18.028 lei18 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
8,1%
Creștere CA an/an
+84,2%
CA / salariat
110.729 lei
Datorii / active
58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
85,8%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+163,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025221.458 lei18.028 lei28.758 lei49.764 lei21.006 lei2
2024120.229 lei3.580 lei35.779 lei38.756 lei2.977 lei1
202387.132 lei-7.455 lei7.906 lei7.303 lei-603 lei2
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SF
SANDALI FASHION S.R.L.
CUI 45099320 · Fabricarea încălțămintei
SM
SANDALI MODE S.R.L.
CUI 43183017 · Fabricarea încălțămintei

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
SANDALI FASHION S.R.L.45099320în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea încălțămintei · Ilfov

SF
SANDALI FASHION S.R.L.
CUI 45099320 · Orş. Bragadiru
SM
SANDALI MODE S.R.L.
CUI 43183017 · Orş. Bragadiru
MS
MARIA SHOES DESIGN SRL
CUI 35238316 · Orş. Bragadiru
MS
MARCO-SHOES-ATELIER S.R.L.
CUI 52330664 · Sat Jilava Com. Jilava
SS
SENEX SUTOR S.R.L.
CUI 51984814 · Sat Vârteju Orş. Măgurele
HI
HAPPY IMTEC S.R.L.
CUI 50324160 · Com. Glina

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SANDALI SHOES S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →