identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

FEREASTRA TEREX S.R.L.

CAEN 4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CUI 46957490J27/1263/2022Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,83mil lei
▲ 87,3% vs. 2024
Profit net · 2025
497mii lei
▲ 1.418,1% vs. 2024
Salariați
8
— constant
Vechime
3ani
din 2022
În anul 2025, FEREASTRA TEREX S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.830.980 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 87,3%. Rezultatul net a fost un profit de 496.747 lei. Datoriile totale au crescut cu 36,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 8.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46957490
Nr. Reg. Comerțului
J27/1263/2022 · EUID ROONRC.J27/1263/2022
Cod CAEN
4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-10-04 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
NEAMŢ
Localitate
Sat Oşlobeni Com. Bodeşti
Adresă
JUD. NEAMŢ, SAT OŞLOBENI COM. BODEŞTI, STR. CETATEA NEAMŢULUI, NR.8 · 2 firme aici
Cod poștal
617073

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.830.980 lei
▲ 87,3%
Profit net
496.747 lei
▲ 1.418,1%
Datorii
1.262.595 lei
▲ 36,3%
Salariați
8
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.090.326 lei2024: 2.045.897 lei2025: 3.830.980 lei3,83 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 236.063 lei2024: 32.722 lei2025: 496.747 lei497 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 82025: 8820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
13,0%
Creștere CA an/an
+87,3%
CA / salariat
478.873 lei
Datorii / active
69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
86,0%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.830.980 lei496.747 lei1.262.595 lei1.840.293 lei577.698 lei8
20242.045.897 lei32.722 lei926.418 lei1.007.369 lei80.951 lei8
20231.090.326 lei236.063 lei431.133 lei666.782 lei235.649 lei3
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

AM
AMARINEI MARKET S.R.L.
CUI 46167237 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
TEREX RESORT SRL34631243în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de tâmplărie și dulgherie · Neamț

FS
FEREASTRA SERV OLARU S.R.L.
CUI 42675119 · Sat Oşlobeni Com. Bodeşti
PS
PLATONE S.R.L.
CUI 50713850 · Orş. Târgu Neamţ
FI
FUTURA INFISSI A.P. S.R.L.
CUI 50593710 · Mun. Roman
BM
BRV MONTAJ LEMN S.R.L.
CUI 49871597 · Sat Piatra Şoimului Com. Piatra Şoimului
FC
FERESTRE CU STIL S.R.L.
CUI 49791030 · Sat Poloboc Com. Rediu
MM
MOSOR MONTAJE MOBILA S.R.L.
CUI 48475284 · Sat Ghigoieşti Com. Ştefan cel Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FEREASTRA TEREX S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →