identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

MEDVES MARMAIA S.R.L.

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 46979838J2022004749352Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,27mil lei
▲ 31,9% vs. 2024
Profit net · 2025
5.212lei
▼ 80,4% vs. 2024
Salariați
5
▲ 25,0% vs. 2024
Vechime
3ani
din 2022
În anul 2025, MEDVES MARMAIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.268.178 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 31,9%. Rezultatul net a fost un profit de 5.212 lei. Datoriile totale au scăzut cu 3,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
46979838
Nr. Reg. Comerțului
J2022004749352 · EUID ROONRC.J2022004749352
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-10-07 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Sat Urseni Com. Moşniţa Nouă
Adresă
JUD. TIMIŞ, SAT URSENI COM. MOŞNIŢA NOUĂ, STR. MARE, NR.14, SAD
Cod poștal
307289
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.268.178 lei
▲ 31,9%
Profit net
5.212 lei
▼ 80,4%
Datorii
165.263 lei
▼ 3,6%
Salariați
5
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.017.013 lei2024: 961.393 lei2025: 1.268.178 lei1,27 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 484.009 lei2024: 26.593 lei2025: 5.212 lei5.21220232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 42025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,4%
Creștere CA an/an
+31,9%
CA / salariat
253.636 lei
Datorii / active
22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,9%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+66,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.268.178 lei5.212 lei165.263 lei737.038 lei571.775 lei5
2024961.393 lei26.593 lei171.354 lei737.917 lei566.563 lei4
20232.017.013 lei484.009 lei218.083 lei708.615 lei490.532 lei4
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
MEDVES CNEAZ CONSTRUCT S.R.L.42703790în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Timiș

BC
BUSSINES CÎRSTEA S.R.L.
CUI 55479955 · Sat Urseni Com. Moşniţa Nouă
CS
CAFECLICK S.R.L.
CUI 53991044 · Sat Urseni Com. Moşniţa Nouă
OT
ORIENTAL TASTE S.R.L.
CUI 53234630 · Sat Urseni Com. Moşniţa Nouă
L&
LEO & GIULIA S.R.L.
CUI 55483719 · Mun. Lugoj
LF
LEGUME FRUCTE FERMA MIHUŢESCU S.R.L.
CUI 55417650 · Mun. Timişoara
NB
NC BREAK STATION S.R.L.
CUI 55400616 · Mun. Timişoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2022 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2022 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MEDVES MARMAIA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →