identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

PREMIUM SOLAR ENERGY S.R.L.

CAEN 4321 — Lucrări de instalații electrice
CUI 47032602J2022006448125Plătitor TVA din 2022TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
831mii lei
▲ 34,0% vs. 2024
Profit net · 2025
−14mii lei
▼ 164,7% vs. 2024
Salariați
1
Vechime
3ani
din 2022
În anul 2025, PREMIUM SOLAR ENERGY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 831.189 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 34,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 13.656 lei. Datoriile totale au scăzut cu 21,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-13.656 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47032602
Nr. Reg. Comerțului
J2022006448125 · EUID ROONRC.J2022006448125
Cod CAEN
4321 — Lucrări de instalații electrice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-10-18 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. NĂSĂUD, NR.16, SC.1, AP.4 · 2 firme aici
Cod poștal
400610
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
831.189 lei
▲ 34,0%
Profit net
-13.656 lei
▼ 164,7%
Datorii
618.705 lei
▼ 21,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 884.496 lei2024: 620.195 lei2025: 831.189 lei831 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 58.765 lei2024: -5.159 lei2025: -13.656 lei−14 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 02025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-1,6%
Creștere CA an/an
+34,0%
CA / salariat
831.189 lei
Datorii / active
84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-11,4%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+2,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025831.189 lei-13.656 lei618.705 lei738.460 lei119.755 lei1
2024620.195 lei-5.159 lei791.134 lei924.545 lei133.411 lei0
2023884.496 lei58.765 lei631.485 lei770.054 lei138.569 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

DT
DEA TREND LINES S.R.L.
CUI 22905205 · Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
PREMIUM AUTO SERVICE SRL25109594radiată
PREMIUM DIESEL SERVICE SRL29517839radiată
PREMIUM EXCHANGE SRL28157871radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de instalații electrice · Cluj

HP
HELIOS POWER TECH S.R.L.
CUI 55433443 · Mun. Cluj-Napoca
DE
DENFLO ELECTRIC S.R.L.
CUI 55254928 · Mun. Cluj-Napoca
SG
SPT GREEN ENERGY S.R.L.
CUI 55218194 · Mun. Cluj-Napoca
IS
INSTALIKO S.R.L.
CUI 54896679 · Mun. Cluj-Napoca
ES
ELECTROCERT SOLUTIONS S.R.L.
CUI 54884607 · Mun. Cluj-Napoca
VE
VOLTIX ENERGY S.R.L.
CUI 54792325 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2023-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PREMIUM SOLAR ENERGY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →