identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

ROMBEAUTY S.R.L.

CAEN 9623 — Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
CUI 47091080J2022021578407Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,60mil lei
▲ 15,7% vs. 2024
Profit net · 2025
94mii lei
▲ 20,0% vs. 2024
Salariați
6
— constant
Vechime
3ani
din 2022
În anul 2025, ROMBEAUTY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.602.798 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 15,7%. Rezultatul net a fost un profit de 93.678 lei. Datoriile totale au scăzut cu 19,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47091080
Nr. Reg. Comerțului
J2022021578407 · EUID ROONRC.J2022021578407
Cod CAEN
9623 — Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-10-28 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS VERGULUI, NR.4, CAMERA 1, ET.4, AP.19
Cod poștal
22416
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.602.798 lei
▲ 15,7%
Profit net
93.678 lei
▲ 20,0%
Datorii
612.891 lei
▼ 19,4%
Salariați
6
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.384.241 lei2024: 1.385.845 lei2025: 1.602.798 lei1,60 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 555.609 lei2024: 78.082 lei2025: 93.678 lei94 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 62025: 6620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
5,8%
Creștere CA an/an
+15,7%
CA / salariat
267.133 lei
Datorii / active
47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13,4%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+507,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.602.798 lei93.678 lei612.891 lei1.310.176 lei697.285 lei6
20241.385.845 lei78.082 lei760.062 lei1.363.668 lei603.606 lei6
20231.384.241 lei555.609 lei1.027.420 lei1.552.944 lei525.524 lei5
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BESTBAND INVEST S.R.L.43314694în funcțiune
C&C ACTIV TRADE SRL17307329în funcțiune
KOCCI ANTO S.R.L.40329313radiată
ORIENTAL SCENTS S.R.L.43574635în funcțiune
ROMSCENT TRADING S.R.L.41041717în funcțiune
SENDNODE S.R.L.41157313radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur · Municipiul București

FM
FULL MONARH S.R.L.
CUI 54889884 · Sector 2 Mun. Bucureşti
HI
HEALTHTECH INVEST RO S.R.L.
CUI 54754208 · Sector 2 Mun. Bucureşti
VW
VELVET WELLNESS & SPA DINING S.R.L.
CUI 54731867 · Sector 2 Mun. Bucureşti
BO
BLOOM ONE WELLNESS S.R.L.
CUI 54660987 · Sector 2 Mun. Bucureşti
TA
THE ART OF SEDUCTION S.R.L.
CUI 54648800 · Sector 2 Mun. Bucureşti
OZ
OPAL ZEN S.R.L.
CUI 54231772 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ROMBEAUTY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →