identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

WEDALIST ROMANIA S.R.L.

CAEN 6039 — Activități de distribuție a altor conținuturi
CUI 47097180J2022021628403Plătitor TVA din 2024fotografi-cameramani.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
356mii lei
▼ 2,8% vs. 2024
Profit net · 2025
156mii lei
▲ 80,9% vs. 2024
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2024
Vechime
3ani
din 2022
În anul 2025, WEDALIST ROMANIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 356.414 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 2,8%. Rezultatul net a fost un profit de 156.233 lei. Datoriile totale au crescut cu 696,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47097180
Nr. Reg. Comerțului
J2022021628403 · EUID ROONRC.J2022021628403
Cod CAEN
6039 — Activități de distribuție a altor conținuturi
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-10-31 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
356.414 lei
▼ 2,8%
Profit net
156.233 lei
▲ 80,9%
Datorii
208.565 lei
▲ 696,2%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 199.682 lei2024: 366.649 lei2025: 356.414 lei356 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 69.076 lei2024: 86.385 lei2025: 156.233 lei156 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 22025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
43,8%
Creștere CA an/an
-2,8%
CA / salariat
356.414 lei
Datorii / active
43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+525,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025356.414 lei156.233 lei208.565 lei489.875 lei156.473 lei1
2024366.649 lei86.385 lei26.195 lei289.084 lei92.412 lei2
2023199.682 lei69.076 lei13.712 lei249.935 lei68.027 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-30.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
SMART DESCEND S.R.L.54223125în funcțiune
SMART HIKE SRL30820568în funcțiune
WEB BASED PROJECTS S.R.L.41017425radiată
WED ME SRL38433311în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de distribuție a altor conținuturi · Municipiul București

TS
TIPSTRIKE S.R.L.
CUI 54701734 · Sector 3 Mun. Bucureşti
BA
BORDEAUX AGENCY S.R.L.
CUI 54041808 · Sector 3 Mun. Bucureşti
BA
BEAUTY ADVENTURE HUB S.R.L.
CUI 53461358 · Sector 3 Mun. Bucureşti
DC
DATA CLOAK S.R.L.
CUI 52275730 · Sector 3 Mun. Bucureşti
MF
MARITA FRUMOASA S.R.L.
CUI 52252108 · Sector 3 Mun. Bucureşti
SS
STARTUPTINERET S.R.L.
CUI 52241770 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
WEDALIST ROMANIA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →