identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

VERNISAJ CERAMICA S.R.L.

CAEN 4673 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
CUI 47101540J22/4163/2022Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
126mii lei
▼ 82,0% vs. 2024
Profit net · 2025
78mii lei
▼ 81,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2022
În anul 2025, VERNISAJ CERAMICA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 125.805 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 82,0%. Rezultatul net a fost un profit de 77.736 lei. Datoriile totale au crescut cu 23,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47101540
Nr. Reg. Comerțului
J22/4163/2022 · EUID ROONRC.J22/4163/2022
Cod CAEN
4673 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-10-31 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. ARH. ION BERINDEI, NR.96, PARTER. CAMERA 2, AP.1 · 2 firme aici
Cod poștal
700736
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
125.805 lei
▼ 82,0%
Profit net
77.736 lei
▼ 81,0%
Datorii
204.310 lei
▲ 23,5%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 86.930 lei2024: 699.945 lei2025: 125.805 lei126 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -33.514 lei2024: 408.189 lei2025: 77.736 lei78 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
61,8%
Creștere CA an/an
-82,0%
CA / salariat
125.805 lei
Datorii / active
31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
17,2%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025125.805 lei77.736 lei204.310 lei655.313 lei451.003 lei1
2024699.945 lei408.189 lei165.372 lei538.639 lei373.267 lei1
202386.930 lei-33.514 lei143.556 lei108.635 lei-34.921 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

EL
EMGO LOGISTICS S.R.L.
CUI 55490910 · Transporturi rutiere de mărfuri

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · Iași

RR
RAMACA ROOFS GARAGE S.R.L.
CUI 50704576 · Mun. Iaşi
GR
GRUSMAN REAL ESTATE S.R.L.
CUI 49234900 · Mun. Iaşi
MI
MSPRF INVEST S.R.L.
CUI 48792940 · Mun. Iaşi
TS
TEHCRISTAL S.R.L.
CUI 47252640 · Mun. Iaşi
IA
ILICRIS-ALL TRANSPORT S.R.L.
CUI 47142311 · Mun. Iaşi
NS
NEW START H & H S.R.L.
CUI 47052561 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VERNISAJ CERAMICA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →