identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

FABRICA DE CORONIŢE S.R.L.

CAEN 3299 — Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
CUI 47101893J2022002201241Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
299mii lei
▲ 101,1% vs. 2024
Profit net · 2025
54mii lei
▲ 294,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2022
În anul 2025, FABRICA DE CORONIŢE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 299.072 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 101,1%. Rezultatul net a fost un profit de 53.843 lei. Datoriile totale au scăzut cu 7,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47101893
Nr. Reg. Comerțului
J2022002201241 · EUID ROONRC.J2022002201241
Cod CAEN
3299 — Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-10-31 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Sighetu Marmatiei
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MARAMUREŞ
Localitate
Mun. Sighetu Marmaţiei
Adresă
JUD. MARAMUREŞ, MUN. SIGHETU MARMAŢIEI, STR. AVRAM IANCU, NR.28P · 3 firme aici
Cod poștal
435500
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
299.072 lei
▲ 101,1%
Profit net
53.843 lei
▲ 294,8%
Datorii
163.281 lei
▼ 7,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 249.071 lei2024: 148.750 lei2025: 299.072 lei299 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 31.107 lei2024: -27.647 lei2025: 53.843 lei54 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
18,0%
Creștere CA an/an
+101,1%
CA / salariat
299.072 lei
Datorii / active
73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
88,2%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+204,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025299.072 lei53.843 lei163.281 lei224.271 lei61.033 lei1
2024148.750 lei-27.647 lei177.365 lei184.555 lei7.190 lei1
2023249.071 lei31.107 lei59.074 lei93.911 lei34.837 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SU
SURFINIA SRL
CUI 15352781 · Comerțul cu amănuntul, în magazine specializate, al altor produse n.c.a.
PS
PRODHINORD S.R.L.
CUI 6225762 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
FĂGET HIDROCONTECH S.R.L.42146517în funcțiune
PRODHINORD SRL6225762în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · Maramureș

DM
DIDACTICA MAN S.R.L.
CUI 54552780 · Mun. Sighetu Marmaţiei
LH
LOREDANA`S HANDMADE FLORALS S.R.L.
CUI 50294603 · Mun. Sighetu Marmaţiei
MP
MAN PRODUCTION S.R.L.
CUI 48259078 · Mun. Sighetu Marmaţiei
MA
MATRI ART N.E.M. S.R.L.
CUI 47185150 · Mun. Sighetu Marmaţiei
EE
ECONIS EXPERT TEAM S.R.L.
CUI 46509070 · Mun. Sighetu Marmaţiei
CD
CRIN DECOR IMPERIAL S.R.L.
CUI 46424225 · Mun. Sighetu Marmaţiei

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FABRICA DE CORONIŢE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →