identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

HERMANNSTADT - FOOD & DRINK SERVICES S.R.L.

CAEN 5611 — Restaurante
CUI 47119793J2022002392321Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
820mii lei
▼ 24,0% vs. 2024
Profit net · 2025
−16mii lei
▼ 112,7% vs. 2024
Salariați
8
Contracte publice
5
SEAP · activ 2024
În anul 2025, HERMANNSTADT - FOOD & DRINK SERVICES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 820.283 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 24,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 16.448 lei. Datoriile totale au crescut cu 20,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 8.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (594.520 lei) depășesc activele totale (578.272 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-16.248 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-16.448 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47119793
Nr. Reg. Comerțului
J2022002392321 · EUID ROONRC.J2022002392321
Cod CAEN
5611 — Restaurante
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-11-03 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Mun. Sibiu
Adresă
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. MOARA DE SCOARŢĂ, NR.43
Cod poștal
550215

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
820.283 lei
▼ 24,0%
Profit net
-16.448 lei
▼ 112,7%
Datorii
594.520 lei
▲ 20,8%
Salariați
8
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.231.614 lei2024: 1.079.079 lei2025: 820.283 lei820 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 274.230 lei2024: 129.316 lei2025: -16.448 lei−16 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-2,0%
Creștere CA an/an
-24,0%
CA / salariat
102.535 lei
Datorii / active
103%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+155,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025820.283 lei-16.448 lei594.520 lei578.272 lei-16.248 lei8
20241.079.079 lei129.316 lei492.224 lei648.353 lei156.129 lei
20231.231.614 lei274.230 lei50.983 lei325.413 lei274.430 lei
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Contracte publice (SEAP)

5

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
2.118 lei
Ultimul an
2024

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
3
Valoare totală
80.888 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
CORE EVENTS LOGISTICS S.R.L.49752286în funcțiune
ONEWELLNESS S.R.L.41970595în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Sibiu

ON
OLIVIAS NG S.R.L.
CUI 55242338 · Mun. Sibiu
AA
ATELIER ALIMENTAR S.R.L.
CUI 54968520 · Mun. Sibiu
EM
EGG MER S.R.L.
CUI 54933050 · Mun. Sibiu
BS
BOBALICIOUS S.R.L.
CUI 54620850 · Mun. Sibiu
MH
MASTER HUB S.R.L.
CUI 54352529 · Mun. Sibiu
DV
DYNAMIC VOLKOM S.R.L.
CUI 54193938 · Mun. Sibiu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HERMANNSTADT - FOOD & DRINK SERVICES S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →