identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

HIGH CLASS MOTORS S.R.L.

CAEN 4781 — Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
CUI 47185363J2022022824402Plătitor TVA din 2024TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,74mil lei
▲ 11,3% vs. 2024
Profit net · 2025
−41mii lei
▼ 103,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2022
În anul 2025, HIGH CLASS MOTORS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.739.300 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 11,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 41.081 lei. Datoriile totale au crescut cu 113,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-41.081 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47185363
Nr. Reg. Comerțului
J2022022824402 · EUID ROONRC.J2022022824402
Cod CAEN
4781 — Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-11-15 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD THEODOR PALLADY, NR.4, BL.M2, SC.3, ET.4, AP.107
Cod poștal
32261
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.739.300 lei
▲ 11,3%
Profit net
-41.081 lei
▼ 103,2%
Datorii
2.213.466 lei
▲ 113,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 112.835 lei2024: 1.563.338 lei2025: 1.739.300 lei1,74 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 66.475 lei2024: 1.283.764 lei2025: -41.081 lei−41 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-2,4%
Creștere CA an/an
+11,3%
CA / salariat
1.739.300 lei
Datorii / active
63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-3,1%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+116,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.739.300 lei-41.081 lei2.213.466 lei3.522.864 lei1.309.398 lei1
20241.563.338 lei1.283.764 lei1.035.422 lei2.385.901 lei1.350.479 lei1
2023112.835 lei66.475 lei117.875 lei184.590 lei66.715 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
AUTO MECANICA SMB SRL26146388în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · Municipiul București

NT
NEXORA TRADE S.R.L.
CUI 55472957 · Sector 3 Mun. Bucureşti
PA
PB AUTOMOTIVE S.R.L.
CUI 55449440 · Sector 3 Mun. Bucureşti
RA
RAZ AUTO DRIVE S.R.L.
CUI 55206661 · Sector 3 Mun. Bucureşti
HA
HORIZON AUTO EXPORT S.R.L.
CUI 55177825 · Sector 3 Mun. Bucureşti
VA
VALISAN AUTO PRESTIGE GRUP S.R.L.
CUI 55165480 · Sector 3 Mun. Bucureşti
LA
LUX AUTO IMPACT S.R.L.
CUI 54983783 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HIGH CLASS MOTORS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →