identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

FUEL FACTORY ORGANISATION S.R.L.

CAEN 4681 — Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
CUI 47194523J2022004135137Plătitor TVA din 2023TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
0lei
▼ 100,0% vs. 2024
Profit net · 2025
8.175lei
▼ 99,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2022
În anul 2025, FUEL FACTORY ORGANISATION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 100,0%. Rezultatul net a fost un profit de 8.175 lei. Datoriile totale au crescut cu 12,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de atenție
  • Cifră zero cu salariați — Cifră de afaceri 0 dar 1 salariați raportați în 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47194523
Nr. Reg. Comerțului
J2022004135137 · EUID ROONRC.J2022004135137
Cod CAEN
4681 — Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-11-17 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, BLD LACUL TEI, NR.1-3, ET.1
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
0 lei
▼ 100,0%
Profit net
8.175 lei
▼ 99,5%
Datorii
2.348.627 lei
▲ 12,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.185.050 lei2024: 150.920 lei2025: 0 lei020232025
Evoluția profitului net
2023: 1.289.400 lei2024: 1.570.220 lei2025: 8.175 lei8.17520232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Creștere CA an/an
-100,0%
CA / salariat
0 lei
Datorii / active
99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
48,6%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20250 lei8.175 lei2.348.627 lei2.365.457 lei16.830 lei1
2024150.920 lei1.570.220 lei2.080.558 lei3.651.018 lei1.570.460 lei1
20232.185.050 lei1.289.400 lei51.534 lei1.339.604 lei1.288.070 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
MAXIMMO DEVELOPMENT S.R.L.44744665în funcțiune
PETROL PROD ENERGY S.R.L.45590181în funcțiune
SAPIENT MEDIA SRL32818947în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate · Municipiul București

RI
ROHPE INVEST S.R.L.
CUI 52819688 · Sector 2 Mun. Bucureşti
LS
LIONOL S.R.L.
CUI 52661048 · Sector 2 Mun. Bucureşti
PO
PETROBIT OIL COMPANY S.R.L.
CUI 51853312 · Sector 2 Mun. Bucureşti
RP
ROL PETROL S.R.L.
CUI 50947060 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SI
SINDBAD IMPORT EXPORT S.R.L.
CUI 48545517 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AS
AFABIZ S.R.L.
CUI 46144438 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FUEL FACTORY ORGANISATION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →