identitate. Intră în cont Pro
32 ANI PE PIAȚĂ

RAYMOND PRODUCTIE S.R.L.

CAEN 1520 — Fabricarea încălțămintei
CUI 4722161J02/741/1993Plătitor TVA din 1994RO e-Facturaraymondproductie.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,81mil lei
▲ 21,3% vs. 2024
Profit net · 2025
−198mii lei
▼ 13,6% vs. 2024
Salariați
Vechime
32ani
din 1993
În anul 2025, RAYMOND PRODUCTIE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.810.260 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 21,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 197.653 lei. Datoriile totale au scăzut cu 52,4% față de anul anterior.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-197.653 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
4722161
Nr. Reg. Comerțului
J02/741/1993 · EUID ROONRC.J02/741/1993
Cod CAEN
1520 — Fabricarea încălțămintei
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1993-10-01 (32 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Sebiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
ARAD
Localitate
Orş. Sebiş
Adresă
JUD. ARAD, ORŞ. SEBIŞ, STR. ROMA, NR.3 · 2 firme aici
Cod poștal
315700
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

declarat

Site declarat de firmă la registrul comerțului (date deschise ONRC); numele firmei apare pe el, dar CUI-ul nu e afișat.

Website
raymondproductie.ro
Email
administrator@raymondproductie.ro
Telefon
0257311001

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.810.260 lei
▲ 21,3%
Profit net
-197.653 lei
▼ 13,6%
Datorii
767.743 lei
▼ 52,4%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.685.266 lei2024: 1.492.063 lei2025: 1.810.260 lei1,81 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 293.125 lei2024: -173.993 lei2025: -197.653 lei−198 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-10,9%
Creștere CA an/an
+21,3%
Datorii / active
29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-10,9%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+2,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.810.260 lei-197.653 lei767.743 lei2.634.579 lei1.808.047 lei
20241.492.063 lei-173.993 lei1.614.216 lei3.678.705 lei2.005.700 lei
20232.685.266 lei293.125 lei1.533.816 lei3.772.298 lei2.179.693 lei14
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

ET
EDERA TMBE SRL
CUI 11818979 · Fabricarea încălțămintei

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea încălțămintei · Arad

WO
WORLD OF SHOES S.R.L.
CUI 38632420 · Orş. Sebiş
FR
FALCA ROMANIA S.R.L.
CUI 10589621 · Orş. Sebiş
TM
TAN MANU PROD S.R.L.
CUI 48499062 · Sat Olari Com. Olari
EP
EMPA PROTECT 2018 S.R.L.
CUI 39700964 · Mun. Arad
MQ
MORETTI QUALITY 2017 SRL
CUI 37008127 · Orş. Pecica
TM
TAN MANUFATTURE SRL
CUI 35151561 · Sat Olari Com. Olari

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2018 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2018 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RAYMOND PRODUCTIE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →