identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

PFLEGE I AND M S.R.L.

CAEN 8810 — Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
CUI 47253840J15/1928/2022Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
234mii lei
▼ 87,5% vs. 2024
Profit net · 2025
−11mii lei
▼ 108,4% vs. 2024
Salariați
1
▼ 91,7% vs. 2024
Vechime
3ani
din 2022
În anul 2025, PFLEGE I AND M S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 234.197 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 87,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 10.514 lei. Datoriile totale au scăzut cu 100,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-10.514 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47253840
Nr. Reg. Comerțului
J15/1928/2022 · EUID ROONRC.J15/1928/2022
Cod CAEN
8810 — Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-11-28 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Titu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
DÂMBOVIŢA
Localitate
Sat Potlogi Com. Potlogi
Adresă
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT POTLOGI COM. POTLOGI, STR. ZĂVOI, NR.44
Cod poștal
137370
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
234.197 lei
▼ 87,5%
Profit net
-10.514 lei
▼ 108,4%
Datorii
0 lei
▼ 100,0%
Salariați
1
▼ -11
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.452.095 lei2024: 1.869.064 lei2025: 234.197 lei234 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 277.219 lei2024: 124.480 lei2025: -10.514 lei−11 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 102024: 122025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-4,5%
Creștere CA an/an
-87,5%
CA / salariat
234.197 lei
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025234.197 lei-10.514 lei0 lei0 lei1
20241.869.064 lei124.480 lei49.785 lei174.466 lei124.681 lei12
20231.452.095 lei277.219 lei157.040 lei432.618 lei275.578 lei10
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

9 firme afiliate · 9 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ANGEL BOUTIQUE SRL28053374radiată
BULDOBEST TRANS SRL21236870radiată
DANIELL CARE & COMPANY SRL40722radiată
LENZO IMPEX SRL17196824radiată
PFLEGE 24 PLUS SRL35963453radiată
PFLEGE IOANA SRL37329208radiată
PFLEGE M&I SRL34847361radiată
PFLEGE MED IOANA S.R.L.42808282în dizolvare
TWO AGRESSIVE SRL31549263radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure · Dâmbovița

PL
PROCARE LIFE DANIELA S.R.L.
CUI 47792926 · Sat Petreşti Com. Petreşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PFLEGE I AND M S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →