identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

MULTICAR INVEST TRANSPORT S.R.L.

CAEN 4312 — Lucrări de pregătire a terenului
CUI 47342956J2022007412127Plătitor TVA din 2024Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
82mii lei
▼ 73,2% vs. 2024
Profit net · 2025
−7.199lei
▼ 118,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2022
În anul 2025, MULTICAR INVEST TRANSPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 82.099 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 73,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 7.199 lei. Datoriile totale au crescut cu 17.269,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-7.199 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47342956
Nr. Reg. Comerțului
J2022007412127 · EUID ROONRC.J2022007412127
Cod CAEN
4312 — Lucrări de pregătire a terenului
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-12-20 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Sat Dezmir Com. Apahida
Adresă
JUD. CLUJ, SAT DEZMIR COM. APAHIDA, STR. TRANDAFIRILOR, NR.68B · 2 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
5 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
82.099 lei
▼ 73,2%
Profit net
-7.199 lei
▼ 118,2%
Datorii
19.280 lei
▲ 17.269,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 290.805 lei2024: 306.369 lei2025: 82.099 lei82 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 94.486 lei2024: 39.643 lei2025: -7.199 lei−7.19920232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-8,8%
Creștere CA an/an
-73,2%
CA / salariat
82.099 lei
Datorii / active
13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-5,7%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202582.099 lei-7.199 lei19.280 lei145.369 lei126.089 lei1
2024306.369 lei39.643 lei111 lei133.399 lei133.288 lei1
2023290.805 lei94.486 lei3.005 lei96.650 lei93.645 lei2
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

VS
VICE SOFT CONSULTING S.R.L.
CUI 46003030 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
MAGNOLIA RESIDENCE S.R.L.39578256în funcțiune
STRUCTUREFIX SRL33010272în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de pregătire a terenului · Cluj

RU
RDV UTIL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 52181538 · Sat Dezmir Com. Apahida
VE
VEST ELIT CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55174594 · Sat Rugăşeşti Com. Căşeiu
LM
LMA MACHINERY S.R.L.
CUI 54811613 · Sat Sâncraiu Com. Sâncraiu
OP
OANA PASE S.R.L.
CUI 54782291 · Sat Viişoara Com. Viişoara
RS
REGOTEL S.R.L.
CUI 54755017 · Mun. Turda
TU
TERA URBANO S.R.L.
CUI 54599910 · Sat Floreşti Com. Floreşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MULTICAR INVEST TRANSPORT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →