identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

ADHART INVEST S.R.L.

CAEN 7739 — Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
CUI 47355794J2022004695228Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
676mii lei
▲ 4,9% vs. 2024
Profit net · 2025
62mii lei
▼ 9,7% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2022
În anul 2025, ADHART INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 676.221 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 4,9%. Rezultatul net a fost un profit de 62.476 lei. Datoriile totale au crescut cu 12,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47355794
Nr. Reg. Comerțului
J2022004695228 · EUID ROONRC.J2022004695228
Cod CAEN
7739 — Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2022-12-21 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. CIURCHI, NR.126-128, CLĂDIREA TUDOR OFFICE CENTER, ET.8 · 3 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
676.221 lei
▲ 4,9%
Profit net
62.476 lei
▼ 9,7%
Datorii
490.851 lei
▲ 12,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 183.346 lei2024: 644.907 lei2025: 676.221 lei676 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 3.397 lei2024: 69.220 lei2025: 62.476 lei62 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
9,2%
Creștere CA an/an
+4,9%
CA / salariat
676.221 lei
Datorii / active
78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
46,3%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025676.221 lei62.476 lei490.851 lei625.752 lei134.901 lei1
2024644.907 lei69.220 lei435.138 lei507.563 lei72.425 lei1
2023183.346 lei3.397 lei503.251 lei453.337 lei3.205 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

AS
ANCHORMED S.R.L.
CUI 47350142 · Activități de asistență medicală generală
TE
TOP EDGE MEDICAL S.R.L.
CUI 46702011 · Activități de asistență medicală generală

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
ARRA ACADEMY S.R.L.51451501în funcțiune
TOP EDGE MEDICAL S.R.L.46702011în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · Iași

VS
VITTORIO S.R.L.
CUI 52064023 · Mun. Iaşi
FC
FREYA CLINIQ S.R.L.
CUI 52055564 · Mun. Iaşi
WP
WEDDING PARTY EXPERTS S.R.L.
CUI 50697592 · Mun. Iaşi
VS
VARIAMED S.R.L.
CUI 48549560 · Mun. Iaşi
LS
LASMER S.R.L.
CUI 48360691 · Mun. Iaşi
FU
FREYA UTILAJE S.R.L.
CUI 45762473 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ADHART INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →