identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

METAL STEEL SOLUTION S.R.L.

CAEN 7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management
CUI 47422354J2023000060131Plătitor TVA din 2024RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
4,45mil lei
▲ 298,5% vs. 2024
Profit net · 2025
99mii lei
▼ 12,5% vs. 2024
Salariați
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, METAL STEEL SOLUTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.454.703 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 298,5%. Rezultatul net a fost un profit de 99.063 lei. Datoriile totale au crescut cu 3.529,3% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47422354
Nr. Reg. Comerțului
J2023000060131 · EUID ROONRC.J2023000060131
Cod CAEN
7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 7020. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-01-10 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Mun. Constanţa
Adresă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. SOVEJA, NR.19, BL.V3, SC.A, ET.3, AP.24 · 3 firme aici
Cod poștal
900415
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
4.454.703 lei
▲ 298,5%
Profit net
99.063 lei
▼ 12,5%
Datorii
511.693 lei
▲ 3.529,3%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 120.000 lei2024: 1.117.918 lei2025: 4.454.703 lei4,45 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 97.150 lei2024: 113.229 lei2025: 99.063 lei99 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
2,2%
Creștere CA an/an
+298,5%
Datorii / active
84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025997.806 $22.189 $114.614 $136.848 $22.234 $
2024243.158 $24.628 $3.067 $27.739 $24.672 $
202326.225 $21.231 $8.541 $29.816 $21.275 $

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-04.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SS
SARA SERVICE IT S.R.L.
CUI 38534723 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației
EX
EXONSITE SRL
CUI 14409340 · Activități de consultanță în tehnologia informației

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 4 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
EXONSITE SRL14409340radiată
MEDIA PLUS SRL1887831radiată
SARA SERVICE IT S.R.L.38534723radiată
TRAVELSITE SRL15966080radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de consultanță pentru afaceri și management · Constanța

TB
TRS BUSINESS & CONSULTING S.R.L.
CUI 50748459 · Mun. Constanţa
CT
CMS TRANZACT S.R.L.
CUI 50368581 · Mun. Constanţa
HS
HEARTENIX S.R.L.
CUI 50198339 · Mun. Constanţa
MR
MO.RAL EXPERTS S.R.L.
CUI 50101095 · Mun. Constanţa
GN
GRAND NOTORIETY SOURCES S.R.L.
CUI 50084466 · Mun. Constanţa
PA
PRO ACTIVE SAFETY SOLUTIONS S.R.L.
CUI 50048595 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
METAL STEEL SOLUTION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →