identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

FERMA CAPRA CU 2 IEZI S.R.L.

CAEN 4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
CUI 47470912J2023000114298Neplătitor TVAVerificat ANAF 16.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2023 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
146mii lei
▼ 21,6% vs. 2024
Profit net · 2025
5.212lei
▼ 84,5% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
3ani
din 2023
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, FERMA CAPRA CU 2 IEZI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 146.498 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 21,6%. Rezultatul net a fost un profit de 5.212 lei. Datoriile totale au scăzut cu 40,7% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47470912
Nr. Reg. Comerțului
J2023000114298 · EUID ROONRC.J2023000114298
Cod CAEN
4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-01-18 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. WALTER M&M FOREIGN TRADING S.R.L. · 69 m · CAEN 4690
  2. MYRA FASHION STYLE S.R.L. · 110 m · CAEN 4771
  3. L.A.R. AUTO RULATE S.R.L. · 113 m · CAEN 4941
  4. MUNTEANU NIKY SOCIETATE IN NUME COLECTIV · 119 m · CAEN 4719
  5. STROVA CARS S.R.L. · 120 m · CAEN 4932
  6. CONFIRMA MOB S.R.L. · 162 m · CAEN 3100
  7. ALMAR GLASS S.R.L. · 214 m · CAEN 4399
  8. DANVIS COM SRL · 221 m · CAEN 5262 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

3 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025146 mii lei▼ 21,6% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
47 mii93 mii140 mii187 mii2023 · cifră de afaceri: 141.564 lei2023 · profit net: -937 lei20232024 · cifră de afaceri: 186.975 lei2024 · profit net: 33.701 lei20242025 · cifră de afaceri: 146.498 lei146 mii2025 · profit net: 5.212 lei2025
Salariați
—
20232024
Datorii totale
28 mii lei▼ 40,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 4690 · 6.074 firme · mai sus decât 22% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Prahova · mai sus decât 38% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
3,6% marjă · mai sus decât 43% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
3,6%
Creștere CA an/an
-21,6%
Datorii / active
43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13,7%
Grad de îndatorare
43%
Angajați, în timp
1 → 1 (2023–2024, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025146.498−21,6%5.212−84,5%3,6%28.46866.64438.176—
2024186.975+32,1%33.70118,0%48.04681.01032.9641
2023141.564-937-0,7%46.91446.177-7371

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-16.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata nespecializat · Prahova

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-09-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FERMA CAPRA CU 2 IEZI S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →