identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

CHIMIE CU DENISA S.R.L.

CAEN 8559 — Alte forme de învățământ n.c.a.
CUI 47472581J29/123/2023Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
75mii lei
▼ 83,4% vs. 2024
Profit net · 2025
53mii lei
▼ 79,9% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, CHIMIE CU DENISA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 75.026 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 83,4%. Rezultatul net a fost un profit de 53.013 lei. Datoriile totale au scăzut cu 98,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47472581
Nr. Reg. Comerțului
J29/123/2023 · EUID ROONRC.J29/123/2023
Cod CAEN
8559 — Alte forme de învățământ n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-01-18 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Sat Ploieştiori Com. Blejoi
Adresă
JUD. PRAHOVA, SAT PLOIEŞTIORI COM. BLEJOI, STR. MOLDOVA, NR.1 · 4 firme aici
Cod poștal
107071

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
75.026 lei
▼ 83,4%
Profit net
53.013 lei
▼ 79,9%
Datorii
1.624 lei
▼ 98,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 139.641 lei2024: 450.847 lei2025: 75.026 lei75 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 33.227 lei2024: 263.825 lei2025: 53.013 lei53 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
70,7%
Creștere CA an/an
-83,4%
CA / salariat
75.026 lei
Datorii / active
3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,5%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202575.026 lei53.013 lei1.624 lei54.877 lei53.253 lei1
2024450.847 lei263.825 lei100.547 lei364.333 lei264.065 lei1
2023139.641 lei33.227 lei20.243 lei3.990 lei33.427 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

DB
DANUBE BAITS S.R.L.
CUI 51771743 · Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate
NB
NEURO BRIDGE X-PERIENCE S.R.L.
CUI 50906761 · Alte forme de învățământ n.c.a.
ND
NEW DAMI BUSINESS S.R.L.
CUI 46735736 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
NEURO BRIDGE X-PERIENCE S.R.L.50906761în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte forme de învățământ n.c.a. · Prahova

HS
HENRIETTE S.R.L.
CUI 51757803 · Sat Ploieştiori Com. Blejoi
NB
NEURO BRIDGE X-PERIENCE S.R.L.
CUI 50906761 · Sat Ploieştiori Com. Blejoi
IT
INSPIRE TO GROW S.R.L.
CUI 46136885 · Sat Ploieştiori Com. Blejoi
MA
METAMORFOZ AGENCY S.R.L.
CUI 45871586 · Sat Ploieştiori Com. Blejoi
AT
ADMAR TRAINING S.R.L.
CUI 55139023 · Mun. Ploieşti
BH
BLOOM HUB S.R.L.
CUI 55119786 · Mun. Câmpina

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CHIMIE CU DENISA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →