identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

IMPLANTOLOGY CENTER S.R.L.

CAEN 8623 — Activități de asistență stomatologică
CUI 47473196J35/199/2023Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,31mil lei
▲ 3,0% vs. 2024
Profit net · 2025
1,00mil lei
▼ 16,0% vs. 2024
Salariați
7
▲ 40,0% vs. 2024
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, IMPLANTOLOGY CENTER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.307.031 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 3,0%. Rezultatul net a fost un profit de 1.003.065 lei. Datoriile totale au scăzut cu 21,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47473196
Nr. Reg. Comerțului
J35/199/2023 · EUID ROONRC.J35/199/2023
Cod CAEN
8623 — Activități de asistență stomatologică
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-01-18 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Mun. Timişoara
Adresă
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. MEMORANDULUI, NR.16 · 3 firme aici
Cod poștal
300208
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.307.031 lei
▲ 3,0%
Profit net
1.003.065 lei
▼ 16,0%
Datorii
364.343 lei
▼ 21,8%
Salariați
7
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.916.027 lei2024: 2.239.180 lei2025: 2.307.031 lei2,31 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.274.242 lei2024: 1.194.496 lei2025: 1.003.065 lei1,00 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 52025: 7720232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
43,5%
Creștere CA an/an
+3,0%
CA / salariat
329.576 lei
Datorii / active
26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
94,7%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.307.031 lei1.003.065 lei364.343 lei1.423.846 lei1.059.503 lei7
20242.239.180 lei1.194.496 lei465.933 lei1.660.909 lei1.194.976 lei5
20231.916.027 lei1.274.242 lei505.452 lei1.780.094 lei1.274.642 lei3

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

LT
LAVADENT - TM SRL
CUI 28332026 · Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice
HS
HURICANE S.R.L.
CUI 3978707 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
DENTAL EDUCATION CENTER SRL24160300în funcțiune
DENTAL EXPERTS SRL19100566în funcțiune
B&R DENTAL S.R.L.55063812în funcțiune
IMPLANTS CONNECTED TO NATURE S.R.L.40293392radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență stomatologică · Timiș

DT
DARE TO SMILE BY DR DARIA GURĂU S.R.L.
CUI 54627760 · Mun. Timişoara
RC
RĂDULEA CARLA S.R.L.
CUI 54552993 · Mun. Timişoara
AD
AS DENTAL CLINIC S.R.L.
CUI 54464468 · Mun. Timişoara
DG
DR GASPAR DENTAL S.R.L.
CUI 54260921 · Mun. Timişoara
3S
3DENTAL S.R.L.
CUI 53935591 · Mun. Timişoara
AS
ASIRE S.R.L.
CUI 53435464 · Mun. Timişoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IMPLANTOLOGY CENTER S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →