identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

STEELCORP BUILDING S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 47480541J2023000211128Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
4,77mil lei
▼ 71,0% vs. 2024
Profit net · 2025
462mii lei
▼ 89,1% vs. 2024
Salariați
38
▼ 28,3% vs. 2024
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, STEELCORP BUILDING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.774.138 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 71,0%. Rezultatul net a fost un profit de 461.788 lei. Datoriile totale au crescut cu 33,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 38.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47480541
Nr. Reg. Comerțului
J2023000211128 · EUID ROONRC.J2023000211128
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-01-19 (3 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MĂCEŞULUI, NR.2, BL.CORP B, ET.1, AP.3B · 2 firme aici
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
4.774.138 lei
▼ 71,0%
Profit net
461.788 lei
▼ 89,1%
Datorii
21.977.617 lei
▲ 33,3%
Salariați
38
▼ -15
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 9.125.023 lei2024: 16.475.460 lei2025: 4.774.138 lei4,77 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 2.893.890 lei2024: 4.227.641 lei2025: 461.788 lei462 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 222024: 532025: 383820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
9,7%
Creștere CA an/an
-71,0%
CA / salariat
125.635 lei
Datorii / active
82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9,8%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.774.138 lei461.788 lei21.977.617 lei26.709.958 lei4.732.341 lei38
202416.475.460 lei4.227.641 lei16.483.199 lei20.711.080 lei4.227.881 lei53
20239.125.023 lei2.893.890 lei5.722.465 lei8.616.555 lei2.894.090 lei22

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

NS
NABAKA S.R.L.
CUI 48238580 · Activități de coafură și frizerie

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate

FirmăCUIStare
CAVANA TRAVEL SRL22975456în funcțiune
STEELCORP DISTRIBUTION SRL11528193în funcțiune
STEELCORP INDUSTRIES S.R.L.16767566în funcțiune
STEELCORP TRADING ADVANCE S.R.L.42570309în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Cluj

CE
CONSEQ ENGINEERING S.R.L.
CUI 55487338 · Mun. Cluj-Napoca
ZB
ZAHARIA BUILD CONCEPT S.R.L.
CUI 55433435 · Mun. Cluj-Napoca
OC
OSHA CONSTRUCTII S.R.L.
CUI 55428404 · Mun. Cluj-Napoca
EC
EURO CHIF PROFILE S.R.L.
CUI 55411712 · Mun. Cluj-Napoca
SB
SIA BRIGHT S.R.L.
CUI 55395323 · Mun. Cluj-Napoca
DP
DAN PRO CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55386139 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
STEELCORP BUILDING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →