identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

H2H MARKETING & COMMUNICATION S.R.L.

CAEN 7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
CUI 47497560J2023000298123Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
279mii lei
▲ 36,5% vs. 2024
Profit net · 2025
183mii lei
▲ 35,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, H2H MARKETING & COMMUNICATION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 278.548 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 36,5%. Rezultatul net a fost un profit de 182.914 lei. Datoriile totale au crescut cu 178,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47497560
Nr. Reg. Comerțului
J2023000298123 · EUID ROONRC.J2023000298123
Cod CAEN
7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-01-25 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Sat Floreşti Com. Floreşti
Adresă
JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. URUSAGULUI, NR.107C, ET.2, AP.23 · 4 firme aici
Cod poștal
407280
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
278.548 lei
▲ 36,5%
Profit net
182.914 lei
▲ 35,0%
Datorii
11.797 lei
▲ 178,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 160.603 lei2024: 204.122 lei2025: 278.548 lei279 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 119.217 lei2024: 135.507 lei2025: 182.914 lei183 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
65,7%
Creștere CA an/an
+36,5%
CA / salariat
278.548 lei
Datorii / active
6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025278.548 lei182.914 lei11.797 lei193.238 lei183.154 lei1
2024204.122 lei135.507 lei4.231 lei257.222 lei252.991 lei1
2023160.603 lei119.217 lei1.770 lei121.187 lei119.417 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

BP
BETTER PEACE S.R.L.
CUI 49260062 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
AC
A COUPLE OF THINGS S.R.L.
CUI 41385877 · Activități ale agențiilor de publicitate
NA
NECKTIE AGENCY SRL
CUI 32179517 · Activități ale agențiilor de publicitate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
DRIVION S.R.L.52387253în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale agențiilor de publicitate · Cluj

BW
BREAK WORKS S.R.L.
CUI 55428463 · Sat Floreşti Com. Floreşti
MS
MEDIAMARF S.R.L.
CUI 54952809 · Sat Floreşti Com. Floreşti
AP
AMBER PR & MORE S.R.L.
CUI 53068082 · Sat Floreşti Com. Floreşti
MD
MARKETING DE BUN SIMŢ S.R.L.
CUI 53058321 · Sat Floreşti Com. Floreşti
NB
NARRO BRANDING S.R.L.
CUI 52551185 · Sat Floreşti Com. Floreşti
BC
BLACKDOT CREATIVE S.R.L.
CUI 52533502 · Sat Floreşti Com. Floreşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
H2H MARKETING & COMMUNICATION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →