identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

IMOB ETAVIC S.R.L.

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 47527512J23/526/2023Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
129mii lei
▲ 94,0% vs. 2024
Profit net · 2025
73mii lei
▲ 89,0% vs. 2024
Salariați
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, IMOB ETAVIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 128.754 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 94,0%. Rezultatul net a fost un profit de 72.606 lei. Datoriile totale au scăzut cu 63,1% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47527512
Nr. Reg. Comerțului
J23/526/2023 · EUID ROONRC.J23/526/2023
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-01-30 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Sat Petreşti Com. Corbeanca
Adresă
JUD. ILFOV, SAT PETREŞTI COM. CORBEANCA, STR. GHIOCEILOR, NR.22 I · 3 firme aici
Cod poștal
77067
Contact declarat
151 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-23 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
128.754 lei
▲ 94,0%
Profit net
72.606 lei
▲ 89,0%
Datorii
177.052 lei
▼ 63,1%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 6.218 lei2024: 66.384 lei2025: 128.754 lei129 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 2.633 lei2024: 38.423 lei2025: 72.606 lei73 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
56,4%
Creștere CA an/an
+94,0%
Datorii / active
61%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
63,8%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202528.840 $16.263 $39.658 $65.162 $25.504 $
202414.439 $8.357 $104.231 $113.204 $8.974 $
20231.359 $575 $46.456 $47.075 $619 $

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-23.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

MN
MEDICAL NET CONSULTING 33 S.R.L.
CUI 47384544 · Activități de asistență medicală specializată
GP
GVE PREMIER FACILITY S.R.L.
CUI 46487231 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BEAUTY & SKIN TECHNOLOGY S.R.L.41301388radiată
BELLA SKIN S.R.L.37331763în funcțiune
EPIL EXPERT SRL36226980radiată
GF ESTHETIC TECHNOLOGY S.R.L.38908682în funcțiune
JUPITER RISE 836 S.R.L.53278688în funcțiune
SKIN SENSAI BEAUTY S.R.L.42977648în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Ilfov

C&
C & I IMOBILIAR BĂNEASA S.R.L.
CUI 51907447 · Sat Petreşti Com. Corbeanca
PP
PROTO PARTNERS S.R.L.
CUI 50974898 · Sat Petreşti Com. Corbeanca
GP
GVE PREMIER FACILITY S.R.L.
CUI 46487231 · Sat Petreşti Com. Corbeanca
MI
MIDICA INVESTMENTS S.R.L.
CUI 39491256 · Sat Petreşti Com. Corbeanca
WH
WOODS HOME RENTALS S.R.L.
CUI 39146029 · Sat Petreşti Com. Corbeanca
PP
PROPER PROPERTIES SRL
CUI 38309411 · Sat Petreşti Com. Corbeanca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2023-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IMOB ETAVIC S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →