identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

MAJOR MUSIC RECORDS S.R.L.

CAEN 5920 — Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
CUI 47538139J2023000571239Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,50mil lei
▲ 138,9% vs. 2024
Profit net · 2025
718mii lei
▲ 294,9% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, MAJOR MUSIC RECORDS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.500.742 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 138,9%. Rezultatul net a fost un profit de 717.821 lei. Datoriile totale au crescut cu 284,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47538139
Nr. Reg. Comerțului
J2023000571239 · EUID ROONRC.J2023000571239
Cod CAEN
5920 — Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-01-31 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.500.742 lei
▲ 138,9%
Profit net
717.821 lei
▲ 294,9%
Datorii
337.293 lei
▲ 284,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 263.037 lei2024: 628.228 lei2025: 1.500.742 lei1,50 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 182.678 lei2024: 181.772 lei2025: 717.821 lei718 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
47,8%
Creștere CA an/an
+138,9%
CA / salariat
1.500.742 lei
Datorii / active
32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.500.742 lei717.821 lei337.293 lei1.052.367 lei718.061 lei1
2024628.228 lei181.772 lei87.780 lei269.679 lei182.012 lei1
2023263.037 lei182.678 lei18.795 lei201.673 lei182.878 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

10 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
DORART SRL15077290în funcțiune
FOLCLOR RECORDS SRL31813500în funcțiune
LANOY MEDIA SRL34342636în funcțiune
LANOY RECORDS SRL34519461în funcțiune
LIVE ARTIST AGENCY ART SRL30808297în funcțiune
POETUL ROMAN S.R.L.52395116în funcțiune
SATUL VESEL S.R.L.52293469în funcțiune
SC LIVEARTIST RECORDS SRL30200132radiată
SEDATIV SRL17945203radiată
SHOWBIZZ MEDIA AGENCY SRL30808203în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · Ilfov

RS
RESONANCE STUDIO S.R.L.
CUI 51601781 · Orş. Popeşti-Leordeni
SM
SHOW MUSIK EVENTS S.R.L.
CUI 50204937 · Orş. Popeşti-Leordeni
UF
UNLIMITED FLAMEZ S.R.L.
CUI 49596365 · Orş. Popeşti-Leordeni
EM
EROS MUSIC S.R.L.
CUI 49120280 · Orş. Popeşti-Leordeni
IN
IULY NEAMTU MUSIC S.R.L.
CUI 48660028 · Orş. Popeşti-Leordeni
YS
YGTUSSIN S.R.L.
CUI 46303339 · Orş. Popeşti-Leordeni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MAJOR MUSIC RECORDS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →