identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

FLAVIUS SI IONUT TRANS S.R.L.

CAEN 4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
CUI 47558470J2023000422357Neplătitor TVAVerificat ANAF 01.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2023 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
44mii lei
▼ 51,1% vs. 2024
Profit net · 2025
−22mii lei
▼ 21,6% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
3ani
din 2023
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

FLAVIUS SI IONUT TRANS S.R.L. (CUI 47558470, nr. J2023000422357) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2023. Activitatea principală: transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 44 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 01.11.2026.

În anul 2025, FLAVIUS SI IONUT TRANS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 43.766 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 51,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 22.034 lei. Datoriile totale au crescut cu 42,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (46.436 lei) depășesc activele totale (7.064 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-39.372 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-22.034 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47558470
Nr. Reg. Comerțului
J2023000422357 · EUID ROONRC.J2023000422357
Cod CAEN
4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-02-02 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Mun. Timişoara
Adresă
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. TURDA
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
300310

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

3 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 15 firme.

100 mN123
  1. FLIGHTS R US S.R.L. · 16 m · CAEN 6210 · +4 firme la aceeași adresă
  2. CS AGRI PROFI S.R.L. · 137 m · CAEN 7320 · +13 firme la aceeași adresă
  3. D & J MEDAX SRL · 160 m · CAEN 6312 · +20 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

3 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202544 mii lei▼ 51,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
22 mii45 mii67 mii90 mii2023 · cifră de afaceri: 85.186 lei2023 · profit net: 15.616 lei20232024 · cifră de afaceri: 89.571 lei2024 · profit net: -18.115 lei20242025 · cifră de afaceri: 43.766 lei44 mii2025 · profit net: -22.034 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
46 mii lei▲ 42,1%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 4933 · 13.459 firme · mai sus decât 41% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Timiș · mai sus decât 18% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
-50,4% marjă · mai sus decât 16% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-50,3%
Creștere CA an/an
-51,1%
CA / salariat
43.766 lei
Datorii / active
657%
Grad de îndatorare
657%
Angajați, în timp
1 → 1 (2023–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202543.766−51,1%-22.034-50,3%46.4367.064-39.3721
202489.571+5,1%-18.115−216%-20,2%32.66715.329-17.3381
202385.18615.61618,3%6.65018.06611.4161

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-01.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · Timiș

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre FLAVIUS SI IONUT TRANS S.R.L.

Este FLAVIUS SI IONUT TRANS S.R.L. o firmă activă?

Da. FLAVIUS SI IONUT TRANS S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 01.11.2026).

Este FLAVIUS SI IONUT TRANS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, FLAVIUS SI IONUT TRANS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 01.11.2026).

Ce cifră de afaceri are FLAVIUS SI IONUT TRANS S.R.L.?

În 2025, FLAVIUS SI IONUT TRANS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 43.766 lei, în scădere cu 51,1% față de 2024, și o pierdere netă de 22.034 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are FLAVIUS SI IONUT TRANS S.R.L.?

În 2025, FLAVIUS SI IONUT TRANS S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este FLAVIUS SI IONUT TRANS S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care FLAVIUS SI IONUT TRANS S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 06.10.2026.

Are FLAVIUS SI IONUT TRANS S.R.L. datorii la ANAF?

FLAVIUS SI IONUT TRANS S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul FLAVIUS SI IONUT TRANS S.R.L.?

Sediul social declarat al FLAVIUS SI IONUT TRANS S.R.L. este în JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. TURDA.

Ce activitate are FLAVIUS SI IONUT TRANS S.R.L.?

Activitatea principală declarată a FLAVIUS SI IONUT TRANS S.R.L. este „Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă” (cod CAEN 4933).

Când a fost înființată FLAVIUS SI IONUT TRANS S.R.L.?

FLAVIUS SI IONUT TRANS S.R.L. a fost înregistrată pe 02.02.2023, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2023000422357.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FLAVIUS SI IONUT TRANS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala