identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

MO MONTMOLLIN S.R.L.

CAEN 8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CUI 47591540J26/229/2023Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,19mil lei
▲ 12,8% vs. 2024
Profit net · 2025
−124mii lei
▼ 290,5% vs. 2024
Salariați
15
▼ 6,3% vs. 2024
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, MO MONTMOLLIN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.193.948 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 12,8%. Rezultatul net a fost o pierdere de 124.035 lei. Datoriile totale au crescut cu 62,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 15.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (242.910 lei) depășesc activele totale (119.075 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-123.835 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-124.035 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47591540
Nr. Reg. Comerțului
J26/229/2023 · EUID ROONRC.J26/229/2023
Cod CAEN
8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-02-08 (3 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Mun. Târgu Mureş
Adresă
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. ION BUTEANU, NR.1, AP.1 · 2 firme aici
Cod poștal
540378
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.193.948 lei
▲ 12,8%
Profit net
-124.035 lei
▼ 290,5%
Datorii
242.910 lei
▲ 62,2%
Salariați
15
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 983.148 lei2024: 1.058.513 lei2025: 1.193.948 lei1,19 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 294.831 lei2024: 65.106 lei2025: -124.035 lei−124 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 162024: 162025: 151520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-10,4%
Creștere CA an/an
+12,8%
CA / salariat
79.597 lei
Datorii / active
204%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.193.948 lei-124.035 lei242.910 lei119.075 lei-123.835 lei15
20241.058.513 lei65.106 lei149.791 lei180.203 lei65.306 lei16
2023983.148 lei294.831 lei157.424 lei452.455 lei295.031 lei16

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-03.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TS
TADOMAR S.R.L.
CUI 54873829 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
TADOMAR S.R.L.54873829în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · Mureș

TS
TADOMAR S.R.L.
CUI 54873829 · Mun. Târgu Mureş
PL
PRIME LUNA SERV S.R.L.
CUI 54640955 · Mun. Târgu Mureş
BC
BEL CONT PRESTSERV S.R.L.
CUI 53195604 · Mun. Târgu Mureş
FR
FORTUNA RETAIL S.R.L.
CUI 51674279 · Mun. Târgu Mureş
ZS
ZAGPROFIPRO S.R.L.
CUI 50890061 · Mun. Târgu Mureş
ST
SFANTU TKN S.R.L.
CUI 50470220 · Mun. Târgu Mureş

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MO MONTMOLLIN S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →