identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

BEST ANTIAGING S.R.L.

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 47617488J2023002611405Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
6,47mil lei
▲ 25,6% vs. 2024
Profit net · 2025
640mii lei
▼ 43,2% vs. 2024
Salariați
26
— constant
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, BEST ANTIAGING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.469.367 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 25,6%. Rezultatul net a fost un profit de 639.570 lei. Datoriile totale au crescut cu 1.941,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 26.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47617488
Nr. Reg. Comerțului
J2023002611405 · EUID ROONRC.J2023002611405
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-02-13 (3 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, DRM VALEA FURCII, NR.84
Cod poștal
61985
Contact declarat
7 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
6.469.367 lei
▲ 25,6%
Profit net
639.570 lei
▼ 43,2%
Datorii
1.664.960 lei
▲ 1.941,7%
Salariați
26
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 3.116.076 lei2024: 5.149.696 lei2025: 6.469.367 lei6,47 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 2.053.956 lei2024: 1.126.180 lei2025: 639.570 lei640 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 222024: 262025: 262620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
9,9%
Creștere CA an/an
+25,6%
CA / salariat
248.822 lei
Datorii / active
90%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
346,5%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.449.069 $143.257 $372.933 $413.545 $41.348 $26
20241.120.108 $244.955 $17.737 $262.618 $245.007 $26
2023680.990 $448.874 $244.341 $693.258 $448.917 $22

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ANTIAGING SERVICES S.R.L.46652045în funcțiune
DOCTOR SKIN S.R.L.49890564în funcțiune
ESTETIC CREATIVE S.R.L.50371773în dizolvare
ESTETICA DE TOP S.R.L.39657112în funcțiune
SKIN FLOREASCA S.R.L.44364496radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Municipiul București

LR
LAZAR RADMED S.R.L.
CUI 55493801 · Sector 6 Mun. Bucureşti
DM
DIGESTLIFE MED S.R.L.
CUI 55470913 · Sector 6 Mun. Bucureşti
TA
TIMELESS AESTHETICS S.R.L.
CUI 54949609 · Sector 6 Mun. Bucureşti
DF
DOCTORS FOR FUTURE MEDICAL S.R.L.
CUI 54889965 · Sector 6 Mun. Bucureşti
EM
EZ MEDICAL S.R.L.
CUI 54653351 · Sector 6 Mun. Bucureşti
CM
CHIRON MED S.R.L.
CUI 54591160 · Sector 6 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BEST ANTIAGING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →