identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

ACE SWIMMING S.R.L.

CAEN 8551 — Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
CUI 47622042J2023000328330Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
393mii lei
▲ 34,3% vs. 2024
Profit net · 2025
17mii lei
▼ 70,2% vs. 2024
Salariați
4
▲ 33,3% vs. 2024
Contracte publice
4
SEAP · activ 2024
În anul 2025, ACE SWIMMING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 393.385 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 34,3%. Rezultatul net a fost un profit de 17.322 lei. Datoriile totale au scăzut cu 13,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47622042
Nr. Reg. Comerțului
J2023000328330 · EUID ROONRC.J2023000328330
Cod CAEN
8551 — Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-02-13 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Mun. Suceava
Adresă
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. NARCISELOR, NR.12 · 2 firme aici
Cod poștal
720207
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
393.385 lei
▲ 34,3%
Profit net
17.322 lei
▼ 70,2%
Datorii
197.118 lei
▼ 13,9%
Salariați
4
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 271.025 lei2024: 292.947 lei2025: 393.385 lei393 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 101.338 lei2024: 58.217 lei2025: 17.322 lei17 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 32025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
4,4%
Creștere CA an/an
+34,3%
CA / salariat
98.346 lei
Datorii / active
54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9,8%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202588.114 $3.880 $44.152 $81.301 $39.663 $4
202463.719 $12.663 $49.791 $83.706 $34.748 $3
202359.230 $22.147 $21.159 $43.201 $22.190 $2

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Contracte publice (SEAP)

4

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
4
Valoare totală
485.200 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

PC
PASCUALE COMSERV SRL
CUI 5099224 · Activități ale cluburilor sportive

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
PASCUALE COMSERV SRL5099224radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Învățământ în domeniul sportiv și recreațional · Suceava

PS
POLO SEBASTIAN S.R.L.
CUI 54537799 · Mun. Suceava
BT
BEST TIP RISE UP S.R.L.
CUI 46662529 · Mun. Suceava
EP
ELEVON PERFORMANCE S.R.L.
CUI 54767070 · Sat Bereşti Com. Hănţeşti
SS
SNOWBOARDLIFE S.R.L.
CUI 47423392 · Sat Panaci Com. Panaci
TS
TRUE SKI TAP S.R.L.
CUI 47292351 · Mun. Vatra-Dornei
C&
CHIP & CHARGE PERFORMANCE S.R.L.
CUI 43501838 · Mun. Rădăuţi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ACE SWIMMING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →