identitate. Intră în cont Pro
3 ANI PE PIAȚĂ

PIZZA INDUSTRY S.R.L.

CAEN 5611 — Restaurante
CUI 47623056J2023002668407Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,39mil lei
▼ 3,1% vs. 2024
Profit net · 2025
−100mii lei
▼ 141,5% vs. 2024
Salariați
4
— constant
Vechime
3ani
din 2023
În anul 2025, PIZZA INDUSTRY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.394.421 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 3,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 99.950 lei. Datoriile totale au crescut cu 16,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (483.210 lei) depășesc activele totale (113.305 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-366.288 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-99.950 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
47623056
Nr. Reg. Comerțului
J2023002668407 · EUID ROONRC.J2023002668407
Cod CAEN
5611 — Restaurante
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2023-02-13 (3 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR ION BREZOIANU, NR.23-25, CONSTRUCTIA C2-CORP B. SUBSOL
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.394.421 lei
▼ 3,1%
Profit net
-99.950 lei
▼ 141,5%
Datorii
483.210 lei
▲ 16,0%
Salariați
4
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 602.848 lei2024: 1.438.473 lei2025: 1.394.421 lei1,39 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -225.147 lei2024: -41.391 lei2025: -99.950 lei−100 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 42025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-7,2%
Creștere CA an/an
-3,1%
CA / salariat
348.605 lei
Datorii / active
426%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025312.335 $-22.388 $108.234 $25.379 $-82.045 $4
2024312.882 $-9.003 $90.577 $30.293 $-57.931 $4
2023131.747 $-49.204 $73.395 $24.235 $-49.160 $3

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-30.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ATELIER IDEEA CONCEPT SRL29647529în funcțiune
CONTEMPO TEAM SRL26406798radiată
D.B. FILM STAR SRL15761328în funcțiune
ONLINE E TALENT SRL32458031în dizolvare
PROHORECAPRO S.R.L.51108300în funcțiune
TABRA GRUP S.R.L.50974871în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Municipiul București

RS
RIVENTA S.R.L.
CUI 55475619 · Sector 1 Mun. Bucureşti
S&
SIA & D GRILL S.R.L.
CUI 55423954 · Sector 1 Mun. Bucureşti
GD
GUSTO DOROBANTI 73 S.R.L.
CUI 55416329 · Sector 1 Mun. Bucureşti
PC
PAINE CU CARNE S.R.L.
CUI 55377220 · Sector 1 Mun. Bucureşti
UC
URBAN CREPES S.R.L.
CUI 55235209 · Sector 1 Mun. Bucureşti
CA
CHOPPED AND MORE S.R.L.
CUI 55216878 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2023 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2023 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PIZZA INDUSTRY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →